Skocz do zawartości

"buczenie" w głośnikach PROBLEM


PabloNineteen87

Recommended Posts

Witam serdecznie, jestem na forum nowym i bardzo przepraszam jeśli z problemem trafiłem źle. Mam nadzieje, że ktoś z forumowiczów będzie w stanie mi pomóc. Problem dotyczy "buczenia" głośników (modecom hf40) po podłączeniu do nich kabla połączeniowego rca-jack do drugiego wejścia. Do pierwszego jest podłączone w ten sam sposób (z telewizorem przez port słuchawkowy) i jest okej:). Przykładowo podłączając jack do tabletu - buczy.. po włączeniu piosenki na tablecie - buczenie zanika ( nie zagłusza.. Zanika!).. po włączeniu pause po 2 sekundach znowu się pojawia. W sytuacji gdy jack nie jest włożony nigdzie występuje to samo buczenie. Przy podmianie kabla (niestety za krótki) jest okej. Podkreślam, że kabel na którym mam problemie posiada ok 15metrów. Tutaj link do niego: http://allegro.pl/kabel-audio-aux-in-jack-...3478942926.html Czy można to jakoś wyeliminować? od czego to zależy .. czy tylko i wyłącznie wymiana kabla.. jeśli tak .. to jaki? bo długość 15m jest przymusowa;/ Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc.

Moim celem jest posiadanie podłączenia głośników na stałe z TV (przez gniazdo słuchawek) - i tak póki co jest OK (wejście1)
.. jak i posiadanie po drugiej stronie salonu "wolnego" jacka 3,5mm do ewentualnego podpięcia tabletu, laptopa, mp3. (wejście2)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...