Skocz do zawartości

3 pytania


Gimbus14

Recommended Posts

Witam.

Mam krótkie pytanie, zmagam się z kupnem amplitunera AV jednak zostałem Bardzo ograniczony miejscem w wnęce komody.
[ Max. H = 155mm D= 386mm L=820mm ]

Więc mam kilka pytań

1) Założenie 2-3 cm odległości pomiędzy tylną ścianą komody a Amplitunerem pozwoli mi upchać kable ? ( grubości wtyczki hdmi oraz kabla zasilania )


2) Funkcje kontroli AV przez smart-fony odbywa się poprzez sieć lokalną ? ( czyli muszę mieć doprowadzony kabel jeżeli nie mam wbudowanego Wi-fi ) Moduł Bluetooth rozwiązuję kłopot ?

Niestety musiałem ograniczy mój wybór do harman/kardon bds 277 lub 577. H = 80mm D = 235 mm
3) Małe wymiary i mam wątpliwosć czy Harman da rade zastąpić 2 urządzenia.

Początkowo miałem nadziej na Marantz NR1604 lub NR1504 + dvd Marantz jednak jest kłopot na głębokość i niejasność w AirPlay ( brak modów wifi oraz Blut. ).G = 105mm D = 357 mm

Mam też kłopot w danym przypadku z umieszczeniem głośnika centralnego musiał bym znaleźć bardzo chudą alternatywę lub bardzo estetyczną.

W danych tematach jestem Lakiem, zazwyczaj staram się zebrać jak największą bazę danych. jednak w danym przypadku skupiłem się na wymiarach oraz markach.

Jestem ciekawy czy nie popełniam jakiegoś głupiego błędu ;p ( zakup głośników odkładam na dalsze plany )
Z Góry dziękuje za odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...