Skocz do zawartości

ACCUPHASE


ENDRIUS

Recommended Posts

WITAM, MAM ACCUPHASE E 550 I DP78 Z B&W 803D -- ZMIENIŁEM KABLE GŁOŚNIKOWE I XLR z innych kabelków NA VELUM NAJWYŻSZE MODELE - POWIEM TAK: REWELACJA I SZOK, TAKIEJ POPRAWY I TAKIEJ SCENY Z GŁĘBIĄ, SZEROKOŚCIĄ I POJAWIENIEM SIĘ KONTROLOWANEGO BASU SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM. OD NOWA PRZEŻYWAM WSZYSTKIE MOJE SMACZKI MUZYKI I NIE MOGĘ WYJŚĆ Z ZACHWYTU. POZDRAWIAM WSZYSTKICH AUDIOFILII.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję świetnego systemu i tak znaczącej poprawy po zastosowaniu Velumów.
Redaktor Pacuła używał (może nadal używa) okablowania tej firmy z dużym zadowoleniem.
A może wkleisz kilka zdjęć do wątku "Wasze Systemy"? Myślę, że nie tylko ja z przyjemnością obejrzę.
Tak z ciekawości zapytam. Jakie kabelki miałeś wcześniej?
Czy obecne sieciówki też są Velumowe? Podobno również rewelacja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

WITAM, MAM ACCUPHASE E 550 I DP78 Z B&W 803D -- ZMIENIŁEM KABLE GŁOŚNIKOWE I XLR z innych kabelków NA VELUM NAJWYŻSZE MODELE - POWIEM TAK: REWELACJA I SZOK, TAKIEJ POPRAWY I TAKIEJ SCENY Z GŁĘBIĄ, SZEROKOŚCIĄ I POJAWIENIEM SIĘ KONTROLOWANEGO BASU SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM.



Zajefajny sprzęt:)
Czy mógłbym wpaść i zapuścić testowo Requiem Mozarta?
O ile nie jest to za daleko...

Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, MOŻE UZUPEŁNIĘ ALE PO POWROCIE ZA DWA TYGODNIE . POPRZEDNIE KABELKI TO RACZEJ NIE CHCE ROBIĆ ANTY REKLAMY ( TEŻ NIE BYŁY ZŁE, GRAŁO OK, POPRAWNIE ). -- NAPISAŁEM TEN WATEK BO WIELU BORYKA SIĘ Z TAKIMI PYTANIAMI, KAŻDY MÓWI CO INNEGO. MNIE SIĘ OGROMNIE PODOBA (MOŻE INNI LUBIĄ CO INNEGO I NIE CHCĘ KRYTYKOWAĆ BO NIE O TO TUTAJ CHODZI, KTOŚ MOŻE SKRYTYKOWAĆ MNIE), ALE NAWET MOJA ŻONA MAJĄC TROCHĘ "GUMOWE" UCHO BĘDĄC W DRUGIM POMIESZCZENIU USŁYSZAŁA WYRAŹNĄ RÓŻNICE PO WPIĘCIU W SYSTEM W SZCZEGÓLNOŚCI JEŚLI CHODZI O PRZESTRZENNOŚĆ I WYRAZISTOŚĆ BRZMIENIA. MAM "KUKU" NA PUNKCIE MUZYKI OD NAJMŁODSZYCH LAT - NIE JESTEM HANDLARZEM SPRZĘTU. PO PROSTU SZUKAŁEM ZESTAWU KTÓRY MNIE ZADOWOLI PRZEBIERAJĄC MIĘDZY RÓŻNYMI KLOCKAMI. POZDRAWIAM SERDECZNIE. JESTEM ZE ŚLĄSKA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...