Skocz do zawartości

Tv nie podaje dzwieku do amplitunera, pomocy


maspychalski@gmail.com

Recommended Posts

Witam,

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem nowego tv samsung smart led tv 40 UE40F64, jednak po podłączeniu kablem 2rca to 2rca do amplitunera hk3390 nie podaje dźwięku, nie wiem w czym jest problem, zmieniłem w tv opcje na głośniki zewnętrzne, podlaczylem pod wszystkie możliwe wejścia z amplitunerem, moze powieniem użyć innego sposobu lub kabla,

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wrzuciłem nie to zdjęcie amplitunera-teraz zmienilem namprawidlowe, Moj jest prawe identyczny, ale właśnie nie posiada wejścia optycznego, bo juz o tym myślałem, co do gniazd rca w tv to nie jest nigdzie napisane czy to jest wejście czy wyjście, tak więc to moze byc przyczyna, aczkolwiek w dalszym ciagu ne mogę przeniesc dźwięku, macie jeszcze jakieś pomysły ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem oddzielna kartkę na której faktycznie jest napisane ze to jest wejście in dlatego nie podaje dźwięku,
Chyba pozostaje mi tylko opcja scart, ale moglibyscie mi doradzić jaki kupic kabel zeby nie tracić jakości ?
Cena nie ma znaczenia, chce mieć dobry dzwiek, a moze jest jeszcze inna możliwość, np czytałem o opcji konwersji łącza optycznego na 2rca ?
Co o tym myślicie ?

W załączniku wysyłam zdjęcie instrukcji

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...