Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Lucasdg

połączenie wzmacniacza z odtwarzaczem mp4

Cytat

Witam.
Potrzebny jest Ci taki kabelek :
http://allegro.pl/przylacze-kabel-chinch-2...3502632595.html
[ CHINCH 2RCA/JACK 3.5mm PROLINK1,2m ]

Jedna końcówka do Creativa, druga do wzmacniacza pod audio input.
Kupłeś już ten amplituner ?

tak kupilem icon_wink.gif a czemu pytasz zly wybor;)?
nie zalezy mi na jakims niewiadomo jakim dźwieku, nie jest audiofeelem - po prostu chce zeby w miare przyzwoicie gralo(I dosyc glosno bo to na malej silowni:)) - mam do tego 2 pary starych glosnikow o mocy 2x 25 W I 2x 10W. Moze jakos to będzie grało icon_wink.gif dzieki za odpowiedz

Jeśli do siłowni to ok. Ale ogólnie to kiepski wzmacniacz.
Używany stereo za 150 zł, zagra lepiej i zaoszczędziłbyś 100 zł.
Pozdrawiam.

Cytat

Jeśli do siłowni to ok. Ale ogólnie to kiepski wzmacniacz.
Używany stereo za 150 zł, zagra lepiej i zaoszczędziłbyś 100 zł.
Pozdrawiam.

kupiłem go za 87zł powystawowy;)mam do tego 2x stare głośniki chyba Tonsil z wtykiem glosnikowym(2x25 W) I 2 xstare glosniki Daewoo(2x10W) z kabelkami. Myslisz ze da rade to w miare przyzwoicie polaczyc zeby to gralo?

Proponowałbym podarować sobie podłączenie tej drugiej pary kolumn, bo po co ? Twoje Tonsile wypadną całkiem przyzwoicie, jeżeli porównać je z tymi Daewoo, więc podłączyłbym tylko te. Nie ma sensu podłączać 4 kolumn, zrobisz ogólny bałagan.
Co do wzmacniacza, jeżeli kupiłeś go w takiej cenie to bardzo dobrze. Wydać 250 zł byłoby szkoda. Kiedy będziesz składał zestawik do posłuchania muzyki w domu i kupisz wzmacniacz stereo z prawdziwego zdarzenia, zrozumiesz o co mi chodzi icon_wink.gif .

Cytat

Proponowałbym podarować sobie podłączenie tej drugiej pary kolumn, bo po co ? Twoje Tonsile wypadną całkiem przyzwoicie, jeżeli porównać je z tymi Daewoo, więc podłączyłbym tylko te. Nie ma sensu podłączać 4 kolumn, zrobisz ogólny bałagan.
Co do wzmacniacza, jeżeli kupiłeś go w takiej cenie to bardzo dobrze. Wydać 250 zł byłoby szkoda. Kiedy będziesz składał zestawik do posłuchania muzyki w domu i kupisz wzmacniacz stereo z prawdziwego zdarzenia, zrozumiesz o co mi chodzi icon_wink.gif .

icon_wink.gif ok dzieki wielkie za pomoc icon_smile.gif jak bede skladal stereo konkretniejsze to byc moze tez dam znac;) pozdro

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0