Skocz do zawartości

połączenie wzmacniacza z odtwarzaczem mp4


Lucasdg

Recommended Posts

Cytat

Witam.
Potrzebny jest Ci taki kabelek :
http://allegro.pl/przylacze-kabel-chinch-2...3502632595.html
[ CHINCH 2RCA/JACK 3.5mm PROLINK1,2m ]

Jedna końcówka do Creativa, druga do wzmacniacza pod audio input.
Kupłeś już ten amplituner ?



tak kupilem icon_wink.gif a czemu pytasz zly wybor;)?
nie zalezy mi na jakims niewiadomo jakim dźwieku, nie jest audiofeelem - po prostu chce zeby w miare przyzwoicie gralo(I dosyc glosno bo to na malej silowni:)) - mam do tego 2 pary starych glosnikow o mocy 2x 25 W I 2x 10W. Moze jakos to będzie grało icon_wink.gif dzieki za odpowiedz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli do siłowni to ok. Ale ogólnie to kiepski wzmacniacz.
Używany stereo za 150 zł, zagra lepiej i zaoszczędziłbyś 100 zł.
Pozdrawiam.


kupiłem go za 87zł powystawowy;)mam do tego 2x stare głośniki chyba Tonsil z wtykiem glosnikowym(2x25 W) I 2 xstare glosniki Daewoo(2x10W) z kabelkami. Myslisz ze da rade to w miare przyzwoicie polaczyc zeby to gralo?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym podarować sobie podłączenie tej drugiej pary kolumn, bo po co ? Twoje Tonsile wypadną całkiem przyzwoicie, jeżeli porównać je z tymi Daewoo, więc podłączyłbym tylko te. Nie ma sensu podłączać 4 kolumn, zrobisz ogólny bałagan.
Co do wzmacniacza, jeżeli kupiłeś go w takiej cenie to bardzo dobrze. Wydać 250 zł byłoby szkoda. Kiedy będziesz składał zestawik do posłuchania muzyki w domu i kupisz wzmacniacz stereo z prawdziwego zdarzenia, zrozumiesz o co mi chodzi icon_wink.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Proponowałbym podarować sobie podłączenie tej drugiej pary kolumn, bo po co ? Twoje Tonsile wypadną całkiem przyzwoicie, jeżeli porównać je z tymi Daewoo, więc podłączyłbym tylko te. Nie ma sensu podłączać 4 kolumn, zrobisz ogólny bałagan.
Co do wzmacniacza, jeżeli kupiłeś go w takiej cenie to bardzo dobrze. Wydać 250 zł byłoby szkoda. Kiedy będziesz składał zestawik do posłuchania muzyki w domu i kupisz wzmacniacz stereo z prawdziwego zdarzenia, zrozumiesz o co mi chodzi icon_wink.gif .


icon_wink.gif ok dzieki wielkie za pomoc icon_smile.gif jak bede skladal stereo konkretniejsze to byc moze tez dam znac;) pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...