Skocz do zawartości

Szukam przenośnego odtwarzacza muzyki


Recommended Posts

Witam.

Pracuje jako operator maszyny CNC, która jest dość głośna i potrzebuję zestawu audio, który pozwoli mi w miarę dobrze cieszyć się muzyką podczas pracy.

Od odtwarzacza oczekuję, aby miał możliwośc dołożenia karty SD/microSD, oraz mógł odczytywać pliki *flac no i grał w miarę przyzwoicie.

Natomiast jeśli chodzi o słuchawki to najważniejsze aby jak najlepiej tłumiły dziwięki z otoczenia. Nie chcę wygłusząc jednego hałasu drugim i wolę, aby dobrze tłumiły dźwięk niz miały grać głośniej niż moja maszyna, której używam przy stanowisku pracy (zgaduje, że najlepsze będą jakieś słuchawki do-kanałowe).

Powyższego zestawu będe używał tylko i wyłącznie w pracy, w innych okolicznościach nie będzie mi w ogóle potrzebny, dlatego nie chcę wydawać niepotrzebnie dużo pieniędzy na bardzo drogi sprzęt, którego mozliwościami i tak nie będę w stanie się cieszyć, z powodu warunków panujących w zakładzie. Niech gra dobrze, ale bez przesady. Żaden high-end nie jest mi potrzebny.

Na ten cel (odtwarzacz+słuchawki) chcę wydać maksymalnie 300zł.
Co moglibyście mi polecić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chodzi o słuchawki to naprawdę polecam Creative EP-630.
Cena uważam nie jest zbyt wygórowana bo za 70zł kupisz spokojnie, a dźwięk jest naprawde godny polecenia, basu nie brakuje, góra jest przyjemna, nie kuje w uszy icon_smile.gif Oczywiście są do uszne i nie powiem ale idealnie zagłuszają dźwięki z otoczenia, ale pamiętaj niekiedy jest to niebezpieczne.
Ja używam ich do xperi neo V i naprawde dają rade, w zasadzie telefon wykorzystuje zarówno do filmów jak i muzyki. Raczej nie będziesz ich żałował icon_wink.gif
PS. z odtwarzaczy np INTENSO 4gb w cenie 60zł powinien wystarczyć icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...