Skocz do zawartości

Sennheiser HD600 - jaki wzmaczniacz?


arti

Recommended Posts

Też mam te słuchawki są świetne .Jedyna wada to bardzo tandetny kabel.Właśnie się urwał już drugi raz.Szkoda że oba wzmacniacze są lampowe,inaczej zaraz poleciłbym lampę.Najlepiej byłoby posłuchać ,tylko pewnie nie ma gdzie.Wzmacniacze słuchawkowe to niezbyt popularne urządzenie.A tym bardziej u nas.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje co chodzi o kabel... ja tez juz raz wymienialem!!! poza tym sluchawki bardzo mi sie podobaja i graja mega dobrze...

w tym wlasnie jest problem ze u nas (w szczecinie) chyba nigdzie nie znajde tych wzmakow. podjade do DAT-a na Wojska Polskiego i pogadam u nich. moze beda cos wiedzieli... a jak nie tam to zostanie Audiofil..

obilo mi sie o uszy ze ten wzmak ASL HB1 jest idealny do HD600 (test w HiFi i muzyka 2/05). moze ktos z Was sluchal tej kombinacjii i chcialby sie podzielic info...

pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nasze "wielkie "miasto Pewnie gdybym nie pracował do 18 spotkalibyśmy się już w Dat .Moja Jolka dłuższy czas tam stała .Ale i tak jej nikt ,by nie kupił ,miała walnięte lampy w przed wzmacniaczu. Po pierwszym podejściu ją oddałem.Dopiero po wymianie lamp mi się spodobała.Po tygodniowym odsłuchu już u mnie została .Nie wróciła do sklepu.Właściwie ja też powinienem pomyśleć o wzmacniaczu słuchawkowym. Jolida nie ma wyjścia na słuchawki.Używam wyjścia słuchawkowego w CD-ku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...