Skocz do zawartości

KD z monitorami studyjnymi


tazbuch

Recommended Posts

Witam,
Nie znam sie za bardzo na sprzecie, wiec moge zadawac pytania oczywiste lub wrecz glupie, za co przpraszam icon_wink.gif

Ale do rzeczy...

Chce skompletowac kino domowe sredniej klasy, z tym, ze na przod maja byc monitory studyjne. Podzial zadan to pol na pol kino i zabawa z muza. Koncowki tez obecnie zadnej nie mam. Sprzet bedzie stal w pokoju o metrazu ok. 16m2. Planowany koszt to powiedzmy 3-4k.

Prosze ekspertow o rade!

Z gory dzieki,
tazbuch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Przeczytalem zlinkowany temat i co wiecej moge powiedziec....

Mam deki i mikser Pinoeer 300setke i do tego chce uzywac monitorow (muzyka elektroniczna). KD nigdy nie mialem, a chcialbym miec icon_smile.gif Gdyby chodzilo o same monitory pewnie nie zakladalbym tematu, ale pomyslalem, ze moge polaczyc te dwie rzeczy. Nie jestem zbyt wymagajacy. Do tej pory mialem Tannoy Reveal na koncowce mocey Alesisa i bylo ok.

Sprzet chce kupic nowy. Nie mieszkam w Polsce i przepraszam za brak polskich znakow, ale z tym nic nie zrobie icon_smile.gif Sprzet chce kupic jak bede w PL - okolice Lodzi, lub przez net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...