Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe WYTRZYMAŁE


Recommended Posts

Witam

Szukam słuchawek dokanałowych o solidnej i mocnej konstrukcji. Do tej pory posiadałem Creative EP-830, SoundMagic E10 i E30 niestety żadne z nich nie wytrzymały dłużej niż 3 miesiące. Problem za zwyczaj pojawiał się na kablu bądź stykacha czy to z mini jackiem czy przy samych słuchawkach.
Kolega polecił mi a-Jays ONE - podobno dźwiękiem nie powalają, ale konstrukcyjnie znacznie wyprzedzają 3 podane wyżej modele. Faktycznie kabel wygląda na solidny. Nie mniej przyzwyczaiłem się do jakości SM i nie chciałbym zchodzić poniżej tego półapu.

Co prawda słuchawek używam w bardzo różnych warunkach - na codzień w mieście (autobusy, tramwaje, metro), w pociągach i do biegania. Z tąd te uszkodzenia. Wiadomo, że nie zawsze można zająć się słuchawkami tak jak należy gdy do okoła jest istny meksyk.

Słucham różnej muzyki od metalu, rocka po rap czy nawet muzykę symfoniczną (zależy od dnia i nastroju) icon_smile.gif Bardzo często słucham też książek audio, zatem chciałbym dość uniwersalny sprzet.

Co do ceny to mogę zapłacić 200zł + ewentualny bufor 50/60zł.

Aha słuchawki były by podpinane pod telefon Samsung Galaxy S4 albo LG Swift G E975

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...