Skocz do zawartości

Zestaw Marantz SR 5007 (lub SR6007 )+ UD 5007 + TT5005 + zestaw JBL ES


Matt1982

Recommended Posts

Witaj,
zacznę od elektroniki - Marantz to dobry wybór, urządzenia szczególnie wyróżniają się pod względem jakości dźwięku przy muzyce. Jeśli tylk budżet pozwoli, namawiam na model SR6007, jest wyraźnie lepszy.
Wybór kolumn to niestety trochę bardziej złożony temat, konkretna konfiguracja zależy od wielu czynników, przede wszystkim jednak od Twoich preferencji brzmieniowych.
Połączenie kolumn JBL z elektroniką Marantz zapewni Ci bardzo przestrzenne, szczegółowe, analityczne brzmienie z mocnym, potężnym, nisko schodzącym basem. Będzie to brzmienie bardzo efektowne, koncertowe. Tak grają kolumny Jbl, jesli szukasz takiego brzmienia, wybrana konfiguracja jest optymalna. Jeśli natomiast szukasz innego brzmienia, dobór konfiguracji musi być poprzedzony przynajmniej rozmową a najlepiej odsłuchem.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. W przypadku pytań lub oferty finansowej, jestem do dyspozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem połączyć kolumny JBL E Northridge z elektroniką Marantza. Nie brzmiało to dobrze - o szczegółowości nie było nawet mowy. Koniecznie posłuchaj przed zakupem - JBL grają dobrze z H/K lecz połączenie ich z jakąkolwiek japońską elektroniką u mnie kończyło się porażką.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...