Skocz do zawartości

brak optycznego wyjscia w PC i karty dzwiekowej


Dejvvid

Recommended Posts

Witam pisze po raz pierwszy i sprobuje wyjasnic o co mi chodzi Posiadam Amplituner Denon Avr-1509 zestaw kolumn JBL Northridge series przednie E100 centralny EC25 surrond E20 subwoofer bezprzewodowy ES250PW lubie dobry dzwiek w fiolmach i muzyce posiadam konsole PS3 i na niej moge uzyskac dzwiek DD DTS i wiecej lecz podlaczylem komputer do TV gdyz zrezygnowalem z telewizji N problem jest tego typu iz dzwiek w kompie mam zintegowany z plyta lecz posiadam krte grafiki Asus EN 9600 GT silent force wyczytalem iz da sie spac Plyte glowna z karta grafiki kablem pinowym i tak zrobilem dzwiek wysylany jest przez grafike kablem HDMI lecz i tu pojawia sie problem gdyz bezposrednio podepne HDMI z kompa do DENONA to jest cisza nie wiem dla czego wiec podpiolem do tv hdmi i z tv optyka do amplitunera mam dzwiek DIGITAL lecz nie moge uzyskac DD DTS itp co zrobic czy musze kupic karte dzwiekowa do kompa z wyjsciem optycznym?? prosze o jakas porade gdyz sprzet posiada funkcje ktorych nie moge wykorzystac i to mnie denerwuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...