Skocz do zawartości

KTÓRY INTERKONEKT LEPSZY?


DEVIL

Recommended Posts

To fakt na niektórych formach ma dobre notowania, ale to jak zwykle jest loteria. Jak nie posłuchasz i nie sprawdzisz w swoim systemie nie będziesz wiedział co jest warte dany kabelek. Również dużo dobrego czytałem o tym interkonekcie ale Audionet słusznie pisze, że może warto z drugiej ręki. Jak Ci się bardzo nie spieszy spokojnie poczekaj ludzie co jakiś czas sprzedają kable nie tylko na allegro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To fakt na niektórych formach ma dobre notowania, ale to jak zwykle jest loteria. Jak nie posłuchasz i nie sprawdzisz w swoim systemie nie będziesz wiedział co jest warte dany kabelek.


Ja mam już tego pierwszego Klotza.Mam do niego podłączone DVD i nie narzekam,ale może ten 2 jest lepszy?
Z używanych kabli znalazłem taki
http://www.allegro.pl/item313305608_ixos_x...n_idealny_.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tego GY107 no i tak. Jesli chodzi o bas to praktycznie odcina on ten najbardziej dokuczliwy i duduniacy i pozostawia sam gleboki i czysty. Jesli chodzi o bas z niego jestem bardzo zadowolony. Reszta troche gorzej. Fakt wysokie bardzo ladnie filtruje, sa wyrazne ale czasami za bardzo piszcza, ale to chyba wada raczej tanich kolumn. Najgorzej wypada srednica chyba. Jest nieco wycofana i malo szczegolowa. Ten przewod bardzo obniza moc calego zestawu, jak mozna tak wogole napisac. Zamula nieco te srednie. Ale jak na swoja cene nie ma co sie i tak dziwic. Porzadny kabel jak za taki szmal. Ale nie wiem jakby np zagral z ta Yamaha. Moze calkiem inaczej?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam
Mam zamiar kupić interkonekt pomiędzy wzmacniacz Yamahy AX-496,a CD Yamahy CDX-496.
Myślę o dwóch Klotza icon_rolleyes.gif
1.
http://www.allegro.pl/item308360187_klotz_...07_r_audio.html
2.
http://www.allegro.pl/item310582947_klotz_...onekt_50cm.html
Co o nich Myślicie icon_question.gif



Klotze odpuść sobie.
To są kabelki w których sam kabel jest dwa razy tanszy od 4 wtyczek. Samemu można go zrobić za 24zł para 0,5m, drugie tyle to robocizna. Klotze dają dużo niekontrolowanego, przewlekłego basu. Jest to męczące w odsłuchu.

Cytat

Ten jest ciekawszy, ale droższy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakończyć temat Klotza to powiem,że szkoda pieniędzy na ten kabel.
Powodowany ciekawością zakupiłem takowego parę lat lemu za 40 zł z myślą
podłączenia mojego MD ale nie sprawdził sie w tej roli.
Potem spróbowałem magnetofon -jeszcze gorzej nawet podłączenie DVD
po analogu stereo nic za wiele nie dało chociaż od biedy można było wytrzymać.
Kupiłem w tej cenie na Allegro najniższe modele Qeda i o niebo lepiej a Klotza
sprezentowałem kuzynowi ,który ma jakąś wiekową wieżę Technicsa i do tej pory
grał na "firmowych" łączówkach /takich biało czerwonych dołączanych przy zakupie/.
Jednym słowem KLotz "muli" jeżeli ktoś preferuje takie brzmienie to proszę bardzo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jednym słowem KLotz "muli" jeżeli ktoś preferuje takie brzmienie to proszę bardzo.


Ale zauwaz ze np w moim przypdaku sprawdza sie calkiem niezle. Magnaty sa bardzo dynamiczne, czasami nawet mozna powiedziec ze agresywne. Denony tez potulne nie sa. I w tym przypadku GY107 delikatnie to wszystko uspokaja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...