Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w wyborze kolumn


Philpa

Recommended Posts

Witam, planuję kupić nowe stereo (teraz gra zestaw genius 6000).

Pokój ma 20m2, 5m/4m kolumny będą stały po bokach jego dłuższej strony, pokój mało umeblowany dwa fotele, ława, łóżko, dwie małe szafki i telewizor, ściany cegła.


Myślałem o Tonsil Zeus lubię dużo mocnego basu i estradowy wygląd, muzyka bardziej taneczna, klubowa, disco-polo.

Jak kolumny to i przydałby się też wzmacniacz icon_wink.gif miałem końcówkę Dap Audio P-500 jednak sprzedałem a była by idealna.

budżet na cały zestaw 2400 zł choć lepiej taniej.

Mam nadzieję że pomożecie, z góra bardzo dziękuje i pozdrawiam. icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dużo było tematów podobnych do Twojego. O Zeusach raczej pochlebstw tutaj się nie spodziewaj. Co najwyżej mogą Ci zostać one odradzone. Wzmacniacz... na tym Forum raczej zajmujemy się innym sprzętem, niż estradowym do nagłaśniania dyskotek itp.
Choć jak napisałeś, czego będziesz na tym słuchał, nie zaprzeczam że do tego się nada.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.
Dużo było tematów podobnych do Twojego. O Zeusach raczej pochlebstw tutaj się nie spodziewaj. Co najwyżej mogą Ci zostać one odradzone. Wzmacniacz... na tym Forum raczej zajmujemy się innym sprzętem, niż estradowym do nagłaśniania dyskotek itp.
Choć jak napisałeś, czego będziesz na tym słuchał, nie zaprzeczam że do tego się nada.
Pozdrawiam.



Wiesz, ja o zeusach tylko pomyślałem ; ) równie dobrze mogą być to inne kolumny.

Co do wzmacniacza, na pewno nie kupię końcówki mocy bo do tego musiałbym jeszcze kupić mikser, więc wole jakiś amplituner.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem kilku kolumn i decyzja padła na MAGNAT Quantum 675, jednak nowsza technologia wygrała ; )

Kolumny tymczasowo podłączyłem pod wieże Aiwa mx-5000z, z pewnością znalazłby się lepszy kandydat do napędzania tych kolumn icon_smile.gif

I tu pytanie do Was jaki najlepiej by się nadał do 800 zł może być używany, jednak gdyby znalazło się coś za 300 - 400 zł byłoby wspaniale.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...