Skocz do zawartości

używany amplituner max 1000zł do głośników koda sl 600 + Sw 962


Furman244

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuje zakupić uzywane amplituner do zestawu głosników koda sl 600 plus woofer Sw 962. używam tego po równo do gier, muzyki i filmów.
przeznaczyć mogę max ok 1000 zł (ale chętnie bym kupił taniej) co byście mi doradzili ? Z powodów estetycznych i dobrych opini na forach, myślałem na harman kardonem nowa seria AVR tylko avr 630 jest juz za drogi, czy mniejsze liczby też się tez sie nadają (avr158, avr170, avr370) ?

Jak widziecie po moim pytaniu nie jestem znawcą sprzętu ale lubie ładny dzwięk i nawet nie chodzi tutaj o wielką głośność tego zestawu (chociaż czasami icon_smile.gif

Prosze powiedzcie konkretnie jakie aplitunery byście polecili, tak z 5 sztuk które sa najlepsze w tym przedziale cenowym i których szukać.

z góry dzieki i pozdrawiam Jarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając różnych amplitunerów przy zakupie kilka lat temu, przekonałem się, że produkty H/K spisują się w muzyce znacznie lepiej niż cenowe odpowiedniki konkurencji. Natomiast w kinie wszystkie graja poprawnie, do niższych modeli niezbędny jest subwoofer, do wyższych - przy dobrych kolumnach jedynie wskazany. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...