Skocz do zawartości

klipsch kf-28 + kc-25 + kb-15 i onkyo tx-nr616


specnaz3miasto

Recommended Posts

Witam,
Chciałbym sie zapytać czy zestaw klipsch kf-28 + kc-25 + kb-15 bedzie wspolgral z ampli onkyo tx-nr616? amplituner juz kupilem (nie wiem czy nei pospieszylem sie z zakupem) i szukam glosnikow do salonu. Na poczatku salon mial meic tylko 35 metrow kw, ale jednak zburzylem sciane i polaczylem z kuchnia, laczna powierzchnia to 55 metrow kwadratowych z czego glosniki bylyb roztawione w prostokacie 6x5 metrow a za glosnikami kuchnia. Sprzet bedzie wykorzystyuwany glownie do filmow i sporadycznie do muzyki, podzialo 90% filmy, 10% muzyka. Z checia juz bym kupil te glosniki tylo obawiam sie ze ampli jest za slaby i nie wykorzystam tych glosnikow albo co najgorsze beda beznadziejnie graly z tym amplitunerem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
połączenie Onkyo z Klipsch zaoferuje Ci potężne, spektakularne, efektowne brzmienie, które idealnie sprawdzi się w kinie domowym, trochę gorzej w muzyce, gdzie dźwięk będzie jasny, trochę ostry i twardy. Wspomniałeś jednak o wykorzystaniu systemu przede wszystkim do filmów, tak więc z czystym sumieniem mogę taką konfigurację potwierdzić. Onkyo spokojnie poradzi sobie z Klipsch, kolumny są bardzo skuteczne, w nieduży, stopniu obciążają amplituner.
W kwestii wyboru amplitunera przy takiej konfiguracji rzeczywiście trochę lepszym rozwiązaniem byłby np. model Onkyo TX-NR818, który teraz też jest w dobrej cenie, ale ostatecznie możesz pozostać przy TX-NR616.

Jeśli jednak masz wątpliwości, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy.
W przypadku pytań, oferty finansowej służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia bym Was odwiedzil tylko neistety jestem z Trójmiasta a wiec srednio oplacalna wycieczka. Ampli tx-nr616 juz zakupilem bo byl dostepny jeszcze niedawno w bardzo atrakcyjnej cenie ale chyba byl to blad, moglem poczekac na skompletowanie calego zestawu. Na 99% jestem przekonany do tych glosnikow, jedyna moja obawa to to czy ampli da rade. Jezeli chodzi o glosniki to jakei ejszcze bylby dobre do onkyo tx-nr616 gdzie glownei wykorztsywalbym je do filmow, glosniki ustawione w prostokacie 6x5 a za nimi kuchnia?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomyśleć o Monitor Audio serii Bx (Bx6/Bx1/Bx-LCR) - http://www.q21.pl/monitor-audio-bx6-bx1-bx-centre.html - nie będzie takiej potęgi, takiego efektownego grania, natomiast pewien plus przy odsłuchu muzyki. Dobrym rozwiązaniem byłoby takżę kolumny Definitive Technology (http://www.q21.pl/category/kolumny/1/short/name/asc/142), jednak będzie się to wiązało z wyższym kosztem.

Przemyśl sprawę, jeśli chciałbyś porozmawiać na temat doboru kolumn, dzwoń proszę do salonu i rozmawiaj z Pawłem, na pewno pomoże w doborze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...