Skocz do zawartości

powitanie


jaro7777

Recommended Posts

witam , jako nowy.
dopiero zaczynam rozumiec podstawowe informacje o sprzecie hi-fi.
w dojrzałym wieku postanowiłem skompletować jakiś sprzet. póki co posiadam amplituner sony str da 5200 es, zestaw głosników do kina domowego sony ss la 300 es, stary odwarzacz dvd yamachy.
powoli chce przejsc na uzywany sredniej klasy zestaw stereo.
pozdrawiam
jarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Podobno człowiek uczy się całe życie a na pewne sprawy nigdy nie jest za późno.
Rzeczywiście zestaw kina domowego do słuchania muzyki w stereo nadaje się dość średnio.
Najważniejsza jest jednak muzyka i chęć jej słuchania. Jeśli w możliwie jak najlepszej jakości tym lepiej.
Czytaj, szukaj, pytaj. W miarę możliwości na pewno ktoś Ci tu pomoże, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cześć. Podobno człowiek uczy się całe życie a na pewne sprawy nigdy nie jest za późno.
Rzeczywiście zestaw kina domowego do słuchania muzyki w stereo nadaje się dość średnio.
Najważniejsza jest jednak muzyka i chęć jej słuchania. Jeśli w możliwie jak najlepszej jakości tym lepiej.
Czytaj, szukaj, pytaj. W miarę możliwości na pewno ktoś Ci tu pomoże, jeśli zaistnieje taka potrzeba.





wielkie dzieki, jestem przekonany ze pomoc jest niezbędna. na razie szukam jakiegoś cd-ka, widziałem na allegro marantza sa 7003 za 1200 zł ???
nie wiem czy warto tyle płacic za uzywke, moze lepiej poszukac jakis starszy sprzet .... np SONY CDP-XB930QS?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...