Skocz do zawartości

Mam pytanie i prosze o pomoc


drafter

Recommended Posts

Jeśli wyjdziesz gniazdem słuchawkowym ze wzmaniacza to raczej nie powinno się nic stać. Kwestia że w głośniczkach logitech masz chyba trzy wtyczki a we wzmacniaczu tylko jedno wyjście (nie wejście) słuchawkowe więc podepniesz tylko jedną wtyczkę (choć potrzebna będzie ci przejściówka z dużego na małego jacka) - będą ci działać tylko dwa głośniki, reszta będzie nie podpięta - w komputerze do obsługi takich głośników musisz mieś odpowiednią kartę z odpowiednią ilością wyjść. Pozostaje też kwestia sensu takiego podłączenia, co chcesz przez to osiągnąć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam 2 kolumny ktore maja maly bass a w glosnikach logitecha jest subwoofer ktory naprawde daje bass dlatego mialem zamiar je podpiac ale mam jeszcze jedno pytanie moj wzmacniacz zaczął szumiec na wszystkich opcjach (aux,cd itd.) choc sa podpiete tylko 2 kolumny nie ma zadnego kabla rca gdy poglosnie szum jest mocniejszy ale jak wycisze tony wysokie to szum ustaje do tego jak podpinam zestaw z logitecha to tez szumi dlaczego? oraz dziekuje za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co znaczy bass i co w związku tym mają Twoje głośniki icon_wink.gif. Na poważnie, ten sprzęt nie jest dla siebie przeznaczony, druga sprawa że specyficzna niskiej jakości budowa głośniczków komputerowych mogła uwydatnić szumy z sieci elektr. Spróbuj kupić listwę zasilająca, ale koniecznie z filtrem RFI , możesz też kupić za 3 pln filtr ferytowy w sklepie eletronicznym jeden założyć na kabel zasilający wzmacniacz, na drugi nawinąć kabelek sygnałowy od gniazda słuchawkowego do logitechów .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...