Skocz do zawartości

jaki sprzęt z dobrym radiem


xardas

Recommended Posts

Witam serdecznie mam zamiar zakupić jakiś sprzęt do słuchania muzy z radia i raz na jakuś czas wrzucić płytkę,nie słucham metalu lubię pop,letki rock,powierzchnia pokoju 25m,kwota jaką chce przeznaczyć to 1800zł,przeglondałem allegro ale jak coś znalazłem to na forum wyczytałem że słabo odtwarza muze ale do filmów nadaje się bardzo dobrze,zainteresował mnie zestaw Yamahy RX-V375 + TAGA 606 v3,PIONEER SX-20 + BDP-150 Blu-Ray i wiżyczki Yamahy PianoCraft MCR-750,Pioneer X-HM71.Jstem całkowicie zielony i proszę o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wrzucić płytkę,nie słucham metalu lubię pop,letki rock,powierzchnia pokoju 25m,kwota jaką chce przeznaczyć to 1800zł,przeglondałem "

Zwróć uwagę na pogrubione słowa - u Ciebie nie podkreśla ich na czerwono??
Daleko mi do purysty językowego ale na takie "słowotwórstwo" zęby reagują bólem i mało co chce się odpowiedzieć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoich propozycjach rzeczywiście się nieźle zazieleniło, choć już mamy jesień icon_wink.gif
Jeśli sprzęt ma być do słuchania muzyki w tym z radia, to proponuję wzmacniacz stereo i tuner do tego.
Kolumny się jakieś dobierze. A co, jakie, itp..., to jak napiszesz więcej o sobie, czyli o swoich potrzebach, preferencjach pomieszczeniu i kilku innych sprawach.
Przeczytaj najpierw to http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xardasie ( z Gothica ? ) do słuchania radia i wrzucenia czasem "płytki " nie ma sensu kupować aż amplitunera kina domowego yamahy ( w ogóle kina domowego ) jak również bluereya . Z jednej strony robisz dziwne i drogawe kompilacje KD, odtwarzaczy i dużych kolumn, a z drugiej racjonalne, tańsze i być może bardziej trafiające w Twoje potrzeby mini systemy .

Tych i innych mini systemów możesz na gotowo posłuchać w sklepie czy salonie i je ocenić, a z posłuchaniem zestawu trzech dużych elementów (przedstwiony amp.dvd, kolumny) będzie trudniej . Jeśli mini system to raczej z tych mocniejszych, bo pokój nie jest malutki.

Ze swojej strony mogę powiedzieć że słucham w ciągu dnia dużo radia i sx-20 ze standardową odpowiednio ukształtowaną firmową antenką wyśmienicie odbiera stacje które raczej sprawiają trudności w gęstej osiedlowej zabudowie, albo nadajniki są bardzo oddalone . Np.sygnał trójki, Chili zet, rmf clasic, wawy jest krystaliczny (mam subjektywne odczucie że tunery pioneera i te oddzielne, wbudowane we wzmacniacz, czy nawet w odtwarzaczach samochodowych są dość czułe i dobrze dają sobie radę ze słabym sygnałem radiowym) .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za błędy tam gdzie pracuję nikt nie patrzy na słownictwo tylko zapie...trzeba.Wracając do tematu sprzęt najlepiej nowy i ma być stereo,nie posiadam żadnego sprzętu godnego uwagi,pokój 5x5 w nim rogówka mała meblościanka i tv,słucham każdej muzyki oprócz metalu,zakupiony sprzęt chcę rozbudowywć.Muszę koniczyć czas do pracy (mam nocki).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...