Skocz do zawartości

AUDIO SHOW 2013 odbędzie w dniach 9-10 listopada


RoRo

Recommended Posts

Tym razem po raz szesnasty ...
Kolejny coroczny wątek - bo już mniej niż miesiąc i ...
AUDIO SHOW 2013 odbędzie w dniach 9-10 listopada.

Hotele jak zwykle: Radisson Sobieski + kolejny Golden Tulip po drugiej stronie Placu Zawiszy (w 2011 roku zmienił nazwę z Hotel Kyriad Prestige na Golden Tulip) oraz Bristol, no i darmowy autobus co godzinę z Sobieskiego do Bristolu (a 30min po pełnej godzinie z Bristolu do Sobieskiego)
Strona AS - http://www.audioshow.com.pl/

Fotografie i opisy z ubiegłego, 2012 roku - " AudioShow 2012, - to już 15 edycja"
http://forum.audio.com.pl/AudioShow-2012-t30366.html

fotki i opisy z ubiegłego, 2011 roku - "AudioShow 2011"
http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=26097&st=0

a z 2010 roku w wątku "Au, Au, Au - AudioShow 2010 ..."
http://forum.audio.com.pl/Au-Au-Au-AudioSh...10--t21227.html

tam też znajdziecie informacje o gastronomii w najbliższej okolicy hotelu Sobieski i dojeździe...
albo (o dojeździe) bezpośrednio na stronie organizatora
http://www.audioshow.com.pl/fWfv,jak_dojechac.html

Jak nic nagłego nam nie wypadnie - to jak zwykle kilka dni po AudioShow można się spodziewać fotek i opisów redaktorsko-moderacyjnych
i mam nadzieję, że Koledzy z Forum Audio również dołożą swoje relacje.


A tak na szybko to z zapowiedzi już widać kilka ciekawych prezentacji i miejsc do „zaliczenia”
Z zapowiedzi – osoby które mają/miały styczność z modelami Marantza zakończonymi tajemniczym skrótem „KI” pewnie zainteresują się prezentacją Kena Ishiwaty, który w tym roku będzie prowadził prezentacje najnowszych urządzeń, w tym najnowszego odtwarzacza sieciowego NA-11S1 w sali Marantza w hotelu Sobieski, sala Belweder I.


Seminarium "Tajemnice Analogu" poprowadzi pan Waldemar Łuczkoś
W ubiegłym roku seminarium dot. kalibracji gramofonów prowadził Wally’ego Malewicz w hotelu Bristol. W tym roku przewodnikiem po świecie gramofonów analogowych będzie ktoś inny... W sobotę i niedzielę zapraszamy do hotelu Sobieski, sala 601.


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki RoRo za informacje. Ja się wybieram jak co roku. Z moją kobietą na dwa dni. Prawdopodobnie mój kumpel z Końskich też przyjedzie. I dwóch z Opola. Kompanija się niezła szykuje icon_biggrin.gif Pewnie i tak nie zdążymy wszystkiego zobaczyć i posłuchać. Ale może wysmażę jakąś relację. Fotki też zrobię.
A kto z koleżanek i kolegów się jeszcze wybiera?
Jakby co reflektuję na wejściówki. Nie tylko dla siebie proszę. O ile będą rzecz jasna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sobota wieczorem - ale piwo wieczorem dobrze wchodzi, więc na pewno się gdzieś spotkamy.
Będę w rozjazdach i nie udało się przełożyć, choć na szczęście od dawna był znany termin AS.

Zakładam krótkie wejście do Golden Tulip i potem do Sobieskiego, parę sal i parę znajomych firm (m.in. Reimyo i parę słów z Umką)
W takim skrajnym wypadku preferuję przygotowanie sobie listy "celów" i lekko ekspresowe tempo.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie spotkania forumowiczów - czy macie jakiś umówiony termin, miejsce (hasło)? Niestety jeszcze nie wiem, czy uda mi się wyrwać do Wawy, a wolę nie obiecywać. W ubiegłym roku miałem wszystko dograne, auto, ludzi, a w przeddzień wyjazdu wyskoczyła mi sprawa o wyższym priorytecie i wszystko szlag trafił...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie ew. spotkania. Nie ma żadnego konkretnego miejsca czy hasła. Nic o tym nie wiem na razie. Jeśli ktoś zechce się spotkać, poznać osobiście, proszę o numer telefonu na PW a ja podam swój.
Ale zastrzegam, że na A.S. podążam własnymi ścieżkami a "stadne" łażenie mnie nie rajcuje, bo nie każdego to samo interesuje w tym samym stopniu. Gdyby impreza trwała tydzień, to co innego icon_biggrin.gif
Kostku, no szkoda. A byłeś już kiedyś? Ja mógłbym tłuc się nawet furmanką icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!
Trzej Audiofilscy Królowe są w jednym wątku, to dobrze. Wejściówki dla Was czekają (f1angel - dla Ciebie dwie), a raczej ja będę z nimi czekać pod Sobieskim w sobotę. Jeszcze napiszę, o której, ale zapewne z samego rana. Dla mnie to Audio Foto Show icon_smile.gif Zieluwid, doszła moja wiadomość na priva? Ty, jako nasz aktywny Master Audio także dostajesz bilet icon_smile.gif
Pozdrowienia
Ola
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze informacje z AS 2013 icon_wink.gif
Na pierwszy ogień - paru wystawców z hotelu Sobieski.

Po rocznej przerwie pojawił się Polpak (Hotel Radisson Blue - Sobieski, 2piętro, pokoje 207, 208, 210).
Warto posłuchać kolumn Martin Logan - nie tylko były elektrostaty model Summit X, ale także klasyczne trójdrożne kolumny Motion 40 za ok. 9tysięcy para (były też wystawione trochę mniejsze Motion 20, para tańsza o ok.1500zł od "40-tek").
W sobotę grały m.in. Motion 40 w połączeniu z transportem Xindak oraz końcówkami mocy Anthem M1 - w pokoju 210.

Piętro wyżej - w pokoju 301 - jest znany z wielu porad na Forum łodzki salon firmy Q21.
A w pokoju 301 - grały podstawkowe kolumny Topaz Monitor polskiej firmy Pylon.

Kolejne elektrostaty - to Magnepany, które grały podpięte pod sprzęt firmy Plinius. Można tego zestawienia posłuchać w pokoju 516.
W sobotę słuchałem płyt z CD Pliniusa, ale można też było zobaczyć gramofon Acoustic Solid.
No i jak zwykle w AudioForte - wybór niezłych edycji płyt winylowych oraz CD.
A naprzeciwko - w pokoju 510, grały Atolle (ale szybko uciekłem - bo akurat głośno na Atollu zapuszczono metal...)

Pojawił się też Marantz - warto "wstrzelić się" w spotkanie z ambasadorem tej marki - czyli Ken Ishiwata. W niedzielę będzie kilka razy - -trzeba tylko sprawdzić godziny.

Pozdrawiam
cdn... a foty uzupełnię jutro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...