Skocz do zawartości

Wzmacniacz/aplituner do Magnat Quantum 675


Philpa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Chyba, że kupisz ten porysowany V 3 z portalu tablica.pl.
Z Pioneerem nie zabraknie mocy. Obawiam się jednak, że może zabraknąć MUZYKI icon_idea.gif



Dziękuje, będę szukał dalej, może akurat coś się trawi, Pozwólcie, że jak znajdę jakiś wzmacniacz wydający się odpowiedni to zapytam Was o zdanie, i nie chodzi mi o odpowiedzi rafal735r, zieluwid, Adamc ostatnie Wasze odpowiedzi naprawdę nie są nikomu potrzebne, od tego jest inny dział icon_wink.gif, jeśli już chcecie pomóc to starajcie się to robić, f1angel jedynie wniósł coś sensownego do tematu, reszta ? nie potrzebne nabijanie postów.

Pozdrawiam, ukrzyżujcie mnie, powieście, takie jest moje zdanie ; ) na forum się pomaga, a nie krytykuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten można kupić w takim przedziale cenowym, ale Kolega Philipa chce upolować dodatkowo egzemplarz w ładnym stanie wizualnym. Pamiętam kilka V3, które były jak nowe. Koszt to przeciętnie ok 400 zł.
Przykład :
http://allegro.pl/wzmacniacz-grundig-fine-...3674462944.html
[GRUNDIG FINE ARTS V3]

Bywają i lepsze okazje :
http://allegro.pl/grundig-fine-arts-v3-fin...3645348465.html
[GRUNDIG FINE ARTS V3]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak, ten można kupić w takim przedziale cenowym, ale Kolega Philipa chce upolować dodatkowo egzemplarz w ładnym stanie wizualnym. Pamiętam kilka V3, które były jak nowe. Koszt to przeciętnie ok 400 zł.
Przykład :
http://allegro.pl/wzmacniacz-grundig-fine-...3674462944.html
[GRUNDIG FINE ARTS V3]

Bywają i lepsze okazje :
http://allegro.pl/grundig-fine-arts-v3-fin...3645348465.html
[GRUNDIG FINE ARTS V3]




A widzisz jak bardzo mi pomogłeś icon_wink.gif na jednej z aukcji przedmiot nie został kupiony, już skontaktowałem się ze sprzedającym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem, że grundiga z tego drugiego linku ja kupiłem. Gość w porządku a i cena korzystna, inna niż na aukcji. Co ciekawe twierdził, że ma druga sztukę, ale nie sprzedaje bo zostawia dla siebie. Być może zmienil zdanie.

Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony, działa bez zarzutu, jakiś rys to chyba trzeba z lupą szukać i co ciekawe mój przyszedł w oryginalnym kartonie i styropianach. To się nazywa dbałość o sprzęt, także chłopie jeśli jest okazja to męcz gościa bo widać, że bardzo dba o sprzęt a za te pieniądze to nie co się zastanawiać, grundig to naprawdę solidny i dobrze grający sprzęt co juz dawno stwierdzili duuużo mądrzejsi ode mnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, tak mi się zdawało, że już gdzieś ktoś kupił V3 w dobrej cenie i doskonałej kondycji, ale nie pamiętałem wątku. No trudno. Philipa zapytaj tak czy inaczej, może się facet zastanowi nad sprzedażą. Jeżeli nie chce sprzedać, to będziesz musiał poczekać. Jak widzisz Maggot postanowił zaryzykować, kupił V3 i jest zadowolony. Warto się wstrzymać icon_wink.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Ja bym powlczył, jeżeli stan idealny to warto. Próbowałeś się potargować ? Myślę, że 400 zł to najrozsądniejsza cena za ten wzmacniacz.
Ale jeżeli faktycznie stan idealny tak jak pisał Ci sprzedający, to czasami 5 dych, to już nie jest przepaść nie do pokonania. Ja także jestem po części wzrokowcem, jeżeli chodzi o stan wizualny klocków. Nie znoszę jak ktoś nie dba o sprzęt. No musisz już sam zdecydować. Twoje pieniądze jak i wybór.

A o zdjęcia poprosiłeś ? Zobacz jak to wygląda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dużo jeździłem, szukałem i znalazłem ; ) Accuphase E-203 koleś widocznie nie wiedział co ma, powiedział, że dostał w rozliczeniu i tak leży, po czym spytał ile dam ? więc powiedziałem 300 zł, on 500, ja 400 i się zgodził, nie miałem kasy przy sobie, więc umówiłem się z nim i jutro wieczorem jadę.

A jak zobaczyłem na allegro ile on kosztuje to szczęka mi opadła..

Nie mogę się doczekać, więc może powiecie mi jak to zagra ?

Aha wzmacniacz sprawny icon_wink.gif sprawdzałem z jakimiś kolumnami od wieży.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście jest sprawny i kupiłeś go za tyle, to Ci się poszczęściło.
Co prawda to najniższy i dość wiekowy model Acuphase, ale w stosunku do tego co chciałeś czy mogłeś kupić za te pieniądze, jest duży postęp. Być może czeka Cię wymiana kondensatorów, ale to nie jest bardzo droga sprawa i brzmienie się poprawi.
Ten Accu oferuje dźwięk dość wyrównany. Będziesz miał dobry wgląd w nagrania. To już nie podstawowy, budżetowy poziom w ogóle.
Może bez fajerwerków, ale zdecydowanie na dobrym audiofilskim poziomie. Z klasą. solidne 75 watów przy 8 ohmach dobrze napędzi Twoje Magnaty. Obawiam się tylko, że Accuphase będąc od teraz najlepszym elementem zestawu wykażą słabości (przerysowania) w brzmieniu Magnatów. Tu już nic się nie ukryje, nie zamaskuje.
Sam jestem ciekaw co usłyszysz. Obawiam się jednak, że być może po pierwszych zachwytach ofensywnością przekazu, dość szybko poczujesz się tym zmęczony. I to nie będzie wina Accuphase.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam, dużo jeździłem, szukałem i znalazłem ; ) Accuphase E-203 koleś widocznie nie wiedział co ma, powiedział, że dostał w rozliczeniu i tak leży, po czym spytał ile dam ? więc powiedziałem 300 zł, on 500, ja 400 i się zgodził, nie miałem kasy przy sobie, więc umówiłem się z nim i jutro wieczorem jadę.

A jak zobaczyłem na allegro ile on kosztuje to szczęka mi opadła..

Nie mogę się doczekać, więc może powiecie mi jak to zagra ?

Aha wzmacniacz sprawny icon_wink.gif sprawdzałem z jakimiś kolumnami od wieży.


Nie wzoruj sie cenami tego goscia, bo on na glowe upadl:
http://allegro.pl/accuphase-e-203-0813-i3773973772.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Lepszymi kolumnami icon_wink.gif ? jak na razie nie planuję ponieważ dopiero kupiłem te, ale jeśli już to na pewno nie pojadę i nie kupię, tak jakby w ciemno tylko zapytam na forum.

Bo jak sądzę te 1900 zł które wydałem na te kolumny i kable gratis (20 zł za metr kwadratowe, kierunkowe i grube, nic więcej o nich nie wiem icon_wink.gif), dałoby się lepiej spożytkować ? ;>

Jeszcze raz dzięki wszystkim i pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...