Skocz do zawartości

Furutech fp-3ts762


Taniej

Recommended Posts

Ha, sam jestem ciekaw jak gra sprzęt po wpięciu tego kabla. Ale wiesz, że niekoniecznie zmiany które nastąpią będą pożądane? Nie wiem, czy wspominałem już na forum, ale niedawno testowałem sieciówkę Artech Galaxo. Można ją zobaczyć tu http://www.highfidelity.pl/@main-116&lang=
Pierwsze wrażenie było takie, że wszystko dostało jakby kopa, stało się bardziej wyraziste, rozdzielcze.
Średnica nie była już tak przyjemna i nasycona jak w Furutechu FP-314Ag na rodowanych wtykach, który na codzień używam do wzmacniacza. Czyli brzmienie bardziej neutralne niby i wyrównane. Pomyślałem, że chciałbym ten kabel w swoim systemie. Ale po kilkudniowym odsłuchu i bezpośrednich porównaniach (przepinanie kabli i odsłuchiwanie tych samych fragmentów nagrań oraz dłuższe sesje odsłuchowe) stwierdziłem, że jednak dźwięk jest zbyt nachalny, mało relaksujący. Momentami nawet za bardzo podkreślał sybilanty.
W kategoriach absolutnych jest to na pewno lepszy kabel, ale akurat nie dla mnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...