Skocz do zawartości

Wzmacniacz + głośniki (stereo + sub)


Sad3k

Recommended Posts

Mam do podłączenia tak na prawdę dwa urządzenia pod optyka:
1) Samsung LED (do TV podłączone będzie po HDMI konsola oraz dekoder. Oczywiście czy to włączenie konsoli czy tym bardziej dekodera i tak wymaga włączenia TV);
2) AppleTV (tutaj chciałem aby muzykę po appleTV z komputera czy też z iPhona puszczać bez konieczności włączania TV. Rozumiem, że atv mogę podłączyć do TV ale aby posłuchać muzyki będę musiał zawsze włączyć TV. Dlatego drugie wejście optyczne by się przydało aby rozdzielić te 2 urządzenia)
Chyba, że widzicie inną możliwość. Podobno są jakieś konwertery ale nie chciałby tracić na jakości dźwięku czy też obrazu...
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem rozterkę, chociaż sam bez optyka żyję icon_wink.gif podpinając dekoder nc+ wprost do wzmacniacza kablem rca, tor audio-video oczywiście hdmi do tv. Według mnie jeśli trafiłbym fajny wzmacniacz z 1 optykiem, a musiałbym mieć drugi , to można kupić DAC Fiio D3 , a dac poprawia subtelnie dźwięk, nie tylko go zmienia z optycznego na analogowy- rca( czincze), więc jest to jakieś rozwiąznie .
Odwiedzisz Q21 , to coś doradzą , rozwieją wątpliwości i zasieją nowe icon_wink.gif Może KD będzie dla Ciebie ok, z racji wysokiej funkcjonalności, a dźwięk będzie jednak wystarczający, zobaczysz sam .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...