Skocz do zawartości

Jaki amplituner AV, używany lub nowy, w cenie 1500zl - 2500zl


B11

Recommended Posts

Proszę o porade jaki nowy lub używany amplituner AV?
Posiadam kolumny frontowe Acoustic Energy Aegis Neo 6 V2- moc znamionowa jednej to 200W. Efektowe Aegis neo 1 V2 -120W i centralny aegis neo 120W. Fronty neo 6 grają z HK3490 i jestem bardzo zadowolony z brzmienia bardzo zrównoważonego pasma wysokiego i sredniego, oraz wyraznie zaznaczonym dołem, lecz przyszła pora dokupic amplituner który będzie tylko do filmów, chyba, że w muzyce przebije HK3490. Filmy otwarzane będą w formacie divix hd przez co nadmiar watów, w wzmacniaczu przy słabszych wersjach plików, moze byc wskazana. Moje ograniczone, mam nadzieje narazie egzemplarze to YAMAHA RX-A820 i używane Yamaha RX-V modele 1000 i 2000 od 2009r. Modele które cztają format flack. I teraz dostane baty pokój w którym to ma grać to 13m2, w którym to pokoju AE dobrze grają z HK do -20db potem jest zbyt głośno. Docelowy pokój w przyszłosci to około 20m2. Jesli znacie jakieś nowe lub używane, dobre modele Amplitunerów AV Cambridge Audio, Onkyo, Pioneer, Sony do 2.500zl. Które to nie boją się basu to dajcie znac.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli decyzja zapadnie na fabrycznie nowe urządzenie, moim zdaniem optymalnym rozwiązaniem pod względem jakości dźwięku, mocy oraz funkcjonalności będzie Yamaha RX-A820 (http://www.q21.pl/yamaha-rx-a820-aventage.html).

Jesli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Od paru dni mam Yamahe rx -v1067- Dzwięk ustawiony za pomocą mikrofonu. Dobre efekty w kinie ale jeszcze brak mi do całosci kolumny niskotonowej. W muzyce w poruwnaniu do H/K 3490, poprostu inna barwa ale czy gożej ciężko powiedzieć. Napewno w stero HK ma szerszą scene i ładniejszy bas, -znaczy szybszy. Tylko wysokie w H/K lubią wpadac w ostrość. Sprawdze jeszcze Yamache jak sprwdza się w odtwarzanej muzyce z USB i tu Harman może dostać po rajtach bo flack moge odtwarzć na nim tylko z kompa z karty Adiotraka Prodigy HD2.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...