Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 500zł


Recommended Posts

Hej, jest to mój pierwszy post na forum i chciałbym się przywitać icon_wink.gif

Tak jak w temacie, poszukuję słuchawek dokanałowych za około 500zł. Głównie słucham muzyki z telefonu lub laptopa. Chciałbym coś z dobrym basem. Słuchawki muszą być wytrzymałe bo zamierzam używać ich podczas treningu na siłowni lub jazdy na rowerze, także wzmocniony kabel byłby mile widziany icon_smile.gif

Z góry dziękuję za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie jestem ekspertem i może nie będzie to idealna definicja ale nie lubię gdy wysokie tony przeważają bas. W sumie to proszę się tym nie kierować, myślę że słuchawki w takiej cenie spełnią moje wymagania icon_wink.gif Potrzebuję tylko nakierowania na konkretne modele.
Co do wytrzymałości: chyba wystarczy nieco usztywniony kabel? W poprzednich słuchawkach jedna przestała działać i chyba coś się stało z kablem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję rozważyć dwie opcje:
1. Fischer Audio Eterna - basu w nich pod dostatkiem, ogólnie grają bardzo dobrze (szczególnie w kontekście ceny), a dodatkowo w zestawie są zauszniki, które się przydają podczas ćwiczeń i znacznie zwiększają ich wytrzymałość
2. BOSE SIE2 - w tym przypadku nie ma za bardzo co pisać, pewnie idealny wybór, być może za 500zł można znaleźć lepiej grające pchełki (jeśli chodzi o wartości bezwzględne), ale te na pewno grają efektownie i przynajmniej dobrze, a do tego do ćwiczeń są wręcz stworzone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...