Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Hyosu

Dac/amp usb do 700zł

Witam.

Ostatnio zacząłem rozglądać się za jakimś żródłem dźwięku/ wzmacniaczem słuchawkowym.
Mój obecny zestaw: Maya U5 i Fostex TH5. Jestem z niego zadowolony, ale jak to mówią, wraz z jedzeniem apetyt rośnie.

W związku z tym szukam czegoś, co zagra dobrze z SoundMagic HP100, które kupię na dniach.
Zastanawiam się nad SMSL 650, czytałem o nim i myślę że będzie pasować do SM.

Z gatunków jakich słucham: heavy metal, rock i czasem electro. Oczywiście oglądam filmy i grywam w przeróżne gry.

Czy w/w dac sprawdzi się z SM? Co doradzicie w tej cenie pod te słuchawki. Mogę jeszcze wstrzymać się z kupnem SM, na korzyść czegoś innego.

Ja bym szukał pewnie FiiO E07K + stacja dokująca E09K - z rabatami zmieścisz się w 700 zł i ciężko w tej cenie będzie o coś lepszego.

A jak by to wyglądało? Rozumiem, że dźwięk byłby generowany przez E07k, a E09K służyłby wtedy za wzmacniacz?

Tak, E09 daje dużego jacka, wygodniejsze pokrętło głośności, 3 razy więcej mocy (co przyda się przy słuchawkach 300-600 Ohm lub o niskiej skuteczności), możliwość wypuszczenia sygnału na głośniki aktywne lub np. wzmacniacz czy też podłączenie dodatkowego źródła dźwięku jako Aux. Zawsze można też na początek kupić E07, a z czasem dodać E09K.

A gdybym miał większy budżet, dajmy na to 850zł, to co wtedy?
Jakaś kombinacja od Fiio? Czy calkiem nowy pomysł?

A masz jakieś Swoje opinie o SMSL? Na pewno lepiej brać zestaw od Fiio?
Jakie byś polecił słuchawki - do 700zł, do zestawu z Fiio?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0