Skocz do zawartości

Wzmacniacz i podłączenie 4 głośników


alicjag3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Logitech Harmony 300 - powinien bez problemu obsłużyć Twojego Pioneera. Sprawdziłem u siebie (mam taki) i wyświetlił, że ma taki model w zasobach (prawie nieskończonych icon_wink.gif ).


Adamc , a powiedz ten logitech bardziej zaawansowane funkcje (danego modelu ze swojej biblioteki ) tez wkonuje, czy tylko np. power, głośniej/ciszej i next . Mam na myśli np. włączenie napisów, czy zmiana trybu obrazu np w tv, jednym słowem jak w oryginale ?
Piolot uniwesalny jest niewątpliwie wygodny do codziennego uzytku, natomiast przy zagubieniu oryginału dostęp do niektórych funkcji staje się czasami niemozliwy i trzeba dokupić oryginał do tego samego lub chociaż podobnego modelu .
Do alicjag3 na allegro wpisując piloty pioneer jest kilka oryginalnych ok 20-40zł do nowych dvd czy bluray więc możesz skompletować i jeśli nie wszystkie to dużo funkcji z pilota ustawisz .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pilot od nowego amplitunera pioneer obsługuje, dużo starszy odtwarzacz cd, i dvd. Napisz pytanie do serwisu - pioneer polska - nic nie kosztuje, odpowiedzą czy pilot od np. w miarę nowego dvd czy tańszego bluraya , obsłuży Twój wysoki model bluraya ( myślę że większośc funkcji tak ... ale spytaj ) , przy okazji zapytaj się o oryginalny pilot do niego może okaże się że warto kupić .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
To jest pilot uniwersalny, zamiennik do oryginału. Skoro Kolega poleca bo używa, przynajniej masz gwarancję, że spełnia swoją rolę.
Inny, innej firmy, to jaki ? Przecież nie kupisz Sony do Pioneera.
A jeżeli nie chcesz ponieść za dużych kosztów, to ten jest całkiem przyzwoity. Możesz kupić tańszy, np. jakiegoś Fergusona, ale czy na dłuższą metę to się będzie opłacać ? Lepiej dołożyć i kupić lepszy, dłużej posłuży.
Proponuję poobserwować te dwie aukcje. Może kupisz jeden z nich w granicach 100 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chcę kupić możliwie niedrogi pilot bowiem będę sprzedawać swój odtwarzacz a oryginalny się zgubił...



Wpisz na ebay.de frazę "logitech 200" albo "logitech 300i" a potem zaznacz z lewej strony opcję "Europe". Wyświetli Ci się szereg aukcji z niskimi cenami więc spróbuj wejść do licytacji pod koniec aukcji i kupić za tanie pieniądze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjag3, ten zakup nie ma sensu. Gdyby to był oryginał to można sobie pozwolić na delikatne podniesienie ceny wzmacniacza. Nie wiem, czy to jest celem Twoich poszukiwań pilota ? Jeżeli tak, to po co sobie zawracać głowę., skoro i tak sprzedajesz wzmacniacz, a nie posiadasz pilota oryginalnego. Decyzję co do wyboru takowego, pozostaw przyszłemu użytkownikowi sprzętu. Może będzie chciał kupić inny, lepszy, droższy. A może będzie mu zbędny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, miałem parę odtwarzaczy, ale po włożeniu filmu nie zostaje nic innego jak włączyć play i oglądać film ( ustawienia są w "pamięci" urządzenia tzn. np. polski lektor ).
Być może Twój odtwarzacz stał jakiś czas bez prądu nie używany i uciekła pamięć ustawień .
Przecież każdorazowe konfigurowanie ustawień sprzętu przy włączeniu to nonsens, jakbym szukał i programował za każdym razem stacje radiową, wzmacniacz to rano bym się do pracy spóźnił .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe to co piszesz tzn. że sprzęt stał trochę nieużywany. Pytanie czy pilot uniwersalny poradzi sobie z problemem?


Od razu mam pytanie - wracając niejako do genezy wątku. Mój wzmacniacz Technicsa uległ zepsuciu. Dziś zorientowałam się, że lewa kolumna prawie nie gra i trzeszczy. Przełączyłam kolumny i po podłączeniu z drugiej str. wszystko jest ok tzn. gra. Teraz już ta, która stoi z lewej str. nie wydaje z siebie żadnego dźwięku. Wszystko wskazuje więc na to, że to nie wina kolumny ale wzmacniacza.

I teraz pytanie: jakie mogą być powody? Czy coś się stało po prostu z wejściem we wzmacniaczu, czy coś się mogło stać z kablem? Czy da się to naprawić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do bluraya pionnera, napisałaś jak radziem w zeszłym roku do Pioneer Polska servis ws pilota oryginalnego ? Co odpowiedzieli, za drogi byl ?

Co do pytania, konfiguracje problemu były jakby omawiane 2 msce temu można sprawdzić kabel ( zamienić ) , jak kabel ok to ustalić winną kolumnę, jak kolumna ok to zapewne wzmacniacz, albo kabel który doprowadza sygnał -z ps3 ?
Czy da się to naprawić ?
Bez względu co to jest " to " , tak można naprawić , pytanie czy jest to opłacalne i czy jest sens, skoro 2 msc temu pisałaś że nie jesteś z niego ( sprzętu ) zadowolna bo gra nie tak jak lubisz .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...