Skocz do zawartości

Wzmacniacz i podłączenie 4 głośników


alicjag3

Recommended Posts

Dziwne ja nie miałem problemów z kontaktem zwrotnym, czy serwisami tej, czy innej firmy( nawet bezpłatnie częsci przysyłali ,może kwestia zagadania ).

Niemniej musisz ruszyć tego BDP 71lx, bo jak pojawił się na rynku kosztował kilka tys, teraz ok 2500 zł , a za jakiś czas nikt nie doceni jakości i solidności ,a wytknie brak np. usb, przeglądarki www lub innej pierołki i oddasz go za 100zł .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zaznaczę ża nie kręci mnie tematylka 3D, nawet bluray, jednak gdzieś czytałem że puszczając sygnał z odtwarzacza bluray zwykłego i płyty bluray po hdmi ( płyta bluray aby było prawdziwe full hd , a nie upscaling z dvd ) na tv 3D on(tv 3D) film przekonwertuje na 3D, wystarczą okukarki i jazda.
Ponoć w opcji odwrotnej czyli : bluray 3D i płyta bluray plus zwykły tv led, plazma , nic się nie uzyska . Jednak to ze słyszenia.
Alicjo, nie pozostajenic innego , jak kupić uniwersalny pilot za 15zł włożyć film bluray i sprawdzić samemu na swoim telewizorku 3D, ewentualnie poprosić o taką konfigurację w pierwszym lepszym euroagd.
Choć rzeczywiście kupowanie i użytkowanie drogiego modelu bluraya, czy to 3D, czy nie i odtwarzanie na nim divix i avi to pomysł dość ekstwagancki i dziwny .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...