Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich uzytkownikow. Mam problem, ktos mi zgubil gabki w sluchawkach, sa to zwykle suchaweczki typu ep - 480. Co prawda mozna uzywac ich bez ale sa wtedy troche nie wygodne i nie tlumia otoczenia. Czy jest mozliwosc zakupienia takich gabek w miare dobrej jakosci, bo znalazlem na allegro, ale boje sie ze przy zakladaniu polowa bedzie do wyrzucenia.
http://allegro.pl/item162640441_gabki_do_s...bandridge_.html

albo moze ktos ma i nie uzywa i chcialby sprzedac komplecik icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie udalo mi sie znalezc dobrych gabek, jak nie rozowe kolory, to tandetnie wykonane. Niby te gabki to maly detal, ale mysle, ze nie ma sensu kupowac szajsu. Chyba masz racje zlad, pora kupic nowe sluchawki i rozwijac swoje muzyczne gusta. Czekam na przelew i kupuje sobie ep-630, rozmawialem ze znajomym, ktory jest teraz na stypendium w niemczech i mowil, ze duzo sie oczytal o nich dobrego i sam je kupil i jest zadowolony, a ze wychowalismy sie razem to jest dla mnie najlepszym argumentem icon_wink.gif

Dlaczego tak tu cicho na tym forum, rozumiem ze sesja jest, ale chyba nie wszyscy ja maja icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest cicho tylko kameralnie icon_biggrin.gif
630 to bardzo dobry wybor, ale zastanow sie tez nad 635 ktore roznia sie tym od 630 ze sa nie w Y tylko w ksztalcie smyczy. Zreszta znajdz w necie i zobacz sam. Niektorzy wola 635 bo uwazaja ze sa bardziej funkcjinalne, ale niestety tylko do mp3 bo jak chcesz juz pod komputer czy wieze to ciezko.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...