Skocz do zawartości

Pytanie na temat Jamo s606


Bogdanben

Recommended Posts

Witam...
Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam pytanie do osób które posiadają zestaw kina domowego Jamo S606 co myślicie o tym zestawie tzn. jak gra w stereo i kinie domowym mój typ muzyki ( rock, pop,trochę techno), tak prawdę mówiąc to więcej będę używał ich do kina domowego 60% kino 40% muzyka. Jeszcze jedno istotne myślę pytanko to zestaw ten będzie napędzany Yamaha DSP AX761 i co myślicie o Jamo plus Yamaha idą w parze ze sobą. Chodzi mi o dynamiczne brzmienie w kinie domowym z mocnymi efektami wiecie o co chodzi icon_smile.gif Proszę o wszelkie informacje na temat mego pytania za co bardzo wszystkim dziękuje i pozdrawiam bogdanben...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeszcze jedno istotne myślę pytanko to zestaw ten będzie napędzany Yamaha DSP AX761 i co myślicie o Jamo plus Yamaha idą w parze ze sobą. Chodzi mi o dynamiczne brzmienie w kinie domowym z mocnymi efektami wiecie o co chodzi icon_smile.gif


Posiadany przez Ciebie amplituner to dość ceniony model Yamahy odpowiednik RX-V661 o ile się nie mylę.
Yamaha ma dość ostre brzmienie i ja bym polecał kolumny tego samego producenta.
Ale sam mam wzmacniacz Yamahy AX-496+kolunny Jamo i mi to brzmienie odpowiada.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...