Skocz do zawartości

sprzet w Pok 2.5m na 5.5m gdzie ? co ? jak ?


szleku

Recommended Posts

Właśnie koncze antresole i chcialbym zebyscie mi pomogli zagospodarowac kącik ze sprzetem zeby to dobrze brzmialo , oczywiscie jezeli w takim miejscu da ade to zrobic icon_biggrin.gif
wygląda to mniej wiecej tak
FOTO 1
FOTO 2
Rysunek

Licze na wasze prady icon_wink.gif co do ustawienia kolumn , TV , kanapy co i gdzie postawic zeby wygluszyc pokój .

Co do sprzetu jaki chce tam wstawić , to wszystko zalezy od funduszy :] na początek mam ok 3500 zł i chcialbym w tej cenie kupic ampli i głośniki przynajmniej dwa na początek co do głośnikow to sklaniam sie do firmy Paradigm tylko nie wiem jaki model do takiego pokoju i pozniej jakie satelity itp do takiego zestawu dokup[ic . TV przelozylem na pozniejszy termin icon_biggrin.gif

Dodam ze to moj początek ze sprzetem icon_biggrin.gif


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolumny raczej nie są produkowene na te przeznaczone do poddaszy i nie. z tego co wyczytałem to jest tylko istotne w niektórych kolumnach ustawienie od ścian. czyli zazwyczaj jakieś 0.5-1metr. ale zależy jakie to kolumny. za te pieniądze to do filmu i muzyki najbardziej chyba nadawały by się JBL. najlepiej to chyba było by rozsądne wziąć E 80 lub Infinity Primus 250 i do tego amplituner Harman/kardon. paradigm są bardziej nastawione na muzykę i możliwe ze zagrały by lepiej ale jak lubisz film to JBL lub Infinity były by lepsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...