Skocz do zawartości

Używany zestaw stereo do 3500zł


Majtek2013

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 349
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cytat

Ty akurat zamiast tylko narzekać, rzeczowo przedstawiłeś możliwość wyboru zakupów na Ebay.
Ogólnie chciałem zwrócić uwagę zaistniałą sytuacją, na najczęstszy sposób myślenia, mentalność i pochopne oceny ludzi.
Pozdro !


Dziękuję za miłe słowa w innym wątku icon_smile.gif A tak a propos zakupów na ebay: kupiłem w środę w Niemczech na ebay za fajne pieniądze Rotela RA985BX, który od obecnie przeze mnie posiadanego różni się teoretycznie tylko pilotem. Chcę oba u siebie porównać i jednego z nich zostawić (najchętniej tego z pilotem) a drugiego sprzedać na allegro. A pytanie miałbym takie: czy te dwa modele brzmią tak samo, bo gdzieś czytałem, że nie do końca.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że o to pytasz. Myślałem, że to Ty po odsłuchu przedstawisz nam tu różnice, wyciągniesz kilka interesujących wniosków?
Nie lepiej mieć czysty sąd nie zmącony cudzymi opiniami?
Przecież ten sam model wzmacniacza z początkowego i końcowego okresu produkcji potrafi zagrać zdecydowanie różnie.
Stąd też pewnie różne, nieraz skrajne opinie o brzmieniu danego modelu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam drobne pytanie.
Wraz z Cantonami otrzymałem w zestawie tzw. kontroler, który podłącza się pomiędzy źródło a wzmacniacz:

Mam już interkonekt Monster Interlink 400 i brakuje mi drugiego. Chciałbym kupić taki sam i trafiłem znów na Monster Interlink 400 tyle, że ma on tylko 0,5m. Pytanie jest takie: ile powinna wynosić cena takiego krótkiego kabla?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc podłączyłem wreszcie mój zestaw do prądu i zagrało icon_biggrin.gif Wstępne wrażenia są takie: czuć klasę kolumn. Jednocześnie w porównaniu z odsłuchem w salonie (Canton GLE 496 + Denon PMA 720AE +Denon DCD 720AE) dźwięk za mało wyrazisty, za mało szczegółów, za mało "metaliczny" (mam nadzieję, że dobrze to opisuję). Podstawową różnicą między moim obecnym zestawem a ww. salonowym są kable i listwa. W zestawie miałem kabelki i interkonekty marki Equilibrium String i Stage a w moim obecnym mam na razie kable Monster Interlink 400 (używane) i Alphard da Vinci (nowe, niewygrzane) + zwykła listwa komputerowa. W najbliższym czasie jesteśmy umówieni z Chemikostem na porównanie jak będą grały nasze zestawy w różnych kombinacjach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...