Skocz do zawartości

Stereo do 18 m2


Celdur

Recommended Posts

Aaa, chyba źle Cię zrozumiałem? 700-750zł to miała być alternatywa za całość a nie za sam wzmacniacz (bo nie wiedzieć czemu pomyślałem, że zwiększyłeś budżet - przepraszam za zamieszanie)? Jeśli za całość, to chyba nie ma co szukać. Ale może ktoś ma inne propozycje?
Już to gdzieś pisałem. Da się może znaleźć wzmacniacz lepiej grający w podobnej cenie, ale będzie słabszy. Mocniejsze natomiast z tych, które mi przychodzą na myśl zagrają tak, że ja nie chciałbym tego słuchać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 273
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to jak uważasz.
Jestem w stanie to zrozumieć. Sam nie kupię skatowanego sprzętu, tylko ja potrafię czekać, nawet długo jeżeli trzeba. Proponowałbym Ci poczekać na V3. Zapewne trafi się z czasem, ale coś mi się wydaje że nie wytrzymasz. W ostateczności powinieneś być zadowolony.
Nie ma się co rozczulać. Jak złapiesz większy smak na audio, to za jakiś czas będziesz mógł sprzedać ten i kupić droższy, lepszy zestaw.
Od czegoś trzeba zacząć icon_wink.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty możesz to przykleić na klej do drewna jak kupisz, co powinien zrobić obecny właściciel. To przykład zwykłego niedbalstwa i lenistwa, ale najważniejsze, że łatwo da się naprawić. Nie będzie to miało wpływu na brzmienie icon_biggrin.gif. Najważniejsze, że głośniki całe. Ogólnie wyglądają całkiem nieźle moim zdaniem.
Wzmacniacz też nie najgorzej, ale o dokładniejsze zdjęcie możesz poprosić w kwestii upewnienia się, że jest ok na 100%.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby fornir odszedł. Nawet jeżeli rozkleiła się trochę ścianka, wystarczy wpuścić klej, dociążyć odpowiednio kolumnę na noc i rano będzie jak nowa. Jeszcze przed chwilą przejrzałem raz jeszcze zdjęcia i myślę, że oprócz tej okleiny nie ma się czego doczepić. Z drugiej strony, gdyby to skrzynka puściła, chybaby facet tego taśmą klejącą tego nie łatał. Napisz i zapytaj o co tam chodzi z dolnym rogiem tej kolumny.
A ten V3 bardzo porysowany ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może postawił na szafce i tak mu stały? Tego nie wiem , nie odpisał co tam się na dole dzieje.
Dobra czyli już ostatecznie wziąłbym chętnie te quadrale odiny skoro są dobre i do tego fine arts v2 za 260zł lub v3 za 320 + kw
Warto do tych kolumn dorzucić te 80 zyla do wzmacniacza? p.s. w miarę dobry basik mają te klumienki? bo nic o tym nikt nie napisał.

[edit] dajcie znać czy te rysy nie są jakieś tragiczne. Jak nie to wezmę w takim razie v3 skoro tak strasznie polecacie mocniejszy.
Aczkolwiek u mnie każda złotówka się obecnie liczy dlatego chciałem przyoszczędzić ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dudniący, z reszta dudniący bas to nic dobrego. Dużo basu byłby na pewno w Tannoyach jak to u nich, np Mercury M4 i dziękuję. Ale budżet musiałbyś pomnożyć co najmniej ze 2 razy.
Ale te Odiny powinny dać radę w pokoju o powierzchni 18 m2. No i szukaliśmy podłogówek w przedziale do 400 zł, ale jak wspomniałem od czegoś trzeba zacząć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy tylna ścianka to wychodzi na zewnątrz w tych Odinach? Wygląda jakby ją coś wypychało.
p.s. może uda mi się wyłuskać 6 paczek na podłogówki także jak znajdzie się coś lepszego to bardzo proszę o wrzucenie do tematu.
Tego typu nowe to omijać pewnie z daleka? http://allegro.pl/zestaw-kolumn-podlogowyc...3899496674.html
Słyszeliście może takie M-Audio? http://allegro.pl/kolumny-stereo-m-audio-h...3888464200.html
Jeszcze takie tonsile znalazłem http://allegro.pl/tonsil-fenix-kolumny-pod...3895923943.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niskich Ci nie zabraknie :
http://allegro.pl/kolumny-dali-axs-5000-i3878404755.html
[ DALI AXS 5000 ]

Jedyne co bym zrobił, to prośba o dokładne zdjęcia przetworników. Trzeba się upewnić, bo zdjęcia nie są wyraźne.
Dodatkowo przeczytaj to :
http://www.audiostereo.pl/dali-axs-5000-pr...inie_60286.html

Jest tam skan artykułu o tych kolumnach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One grają ładniej od Quadrali czy tylko bas mają większy?
Jakość też się liczy, żeby nie było że dla mnie tylko łupnięcie jest najważniejsze icon_wink.gif
Czy olać wszystko inne i po prostu brać te odiny + fa v3 jako pierwsze audio z prawdziwego zdażenia?
Nie powiem że gotowce typu microlab solo 7c za 594 zeta korcą też. To też zagra lepiej od moich plastików.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś wcześniej, że każdy grosz się liczy. Więc wydanie tej sumy na zestaw tupu Microlab nie będzie moim zdaniem rozsądnym posunięciem. Jeżeli nadal myślisz o zestawie stereo z przeznaczeniem na odsłuch na akceptowalnym poziomie.
Propozycja Profiego także godna uwagi. Miałem podstawki Cantona i wspominam je z sentymentem, byłem z nich zadowolony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...