Skocz do zawartości

Nowe stereo


Robin555

Recommended Posts

Witam chcę kupić nowy amplituner i kolumny zdecydowałem się na Denon AVR-X1000 + Audio Pro FS 20
Salon mam 23m do tego TV i xbox. Zależy mi na internetowych stacjach radiowych, muzyczce i oczywiście dzwięku z gier.
Co sądzicie o takim zestawieniu dobrze czy źle może coś zmienić? Nie chce rezygnować z bajerów jakie oferuje ten amplituner.
Moje finanse na taki zestaw to max 3000zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Proponuję zapoznać się z tym tematem :
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html

Szczególnie jeżeli piszesz o słuchaniu muzyki na przyszłym zestawie.
Odnośnie tych kolumn napiszę tylko, że ze względu na boczny głośnik niskotonowy, nie będą łatwymi do odpowiedniego ustawienia w pomieszczeniu.
O którym też nic nie wiadomo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzimy jak wygląda salon, ale nie znamy Twoich upodobań muzycznych o preferencjach brzmieniowych nie wspominając. Napisz porządny post zgodnie z regułami jakie zebrał RoRo.
Bez tego ani rusz.
Nowy amplituner z "bajerami" oraz kolumny podłogowe w cenie 3kzł. nie wróżą niestety dobrego dźwięku.
Zazwyczaj jest tak, że im mniej diwajsów tym lepszy dźwięk.
A niedrogi amplituner do kina domowego tak się nadaje do słuchania muzyki jak grabie do czesania. kolumny z przeznaczeniem do kina nie są również dobrym rozwiązaniem. Mają kusić majestatycznym wyglądem ale na ogół to przerost formy nad treścią. Myślisz. że jak się w amplituner władowało tyle różnych układów, elektroniki a w kolumny prawie metrowe (sam koszt obudów) po cztery głośniki, to zostało jeszcze miejsce dla jakości?
Muzyki słucha się na zestawie stereo.
Od siebie dodam jak zwykle, że używany sprzęt w tej cenie może przenieść dźwięk o umowną klasę wyżej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije się w pierś aż dudni.. a wiec jedziemy od nowa:

1. Na sprzęt moge przeznaczyć max 3000-3200zł
2. Sprzęt ma być nowy
3. Ma być sprzęt stereo i tak już zostanie ( nie mam miejsca w salonie na reszte ) - muzyka z mp3, radio internetowe, gry z xboxa, film.
4. Nie ma sprzętu towarzyszącego kupujemy nowe do TV i konsoli.
5. Salon ma 23m rys. j/w mam otwartą kuchnie i korytarz do tego salonu.
6. Słucham muzyki elektronicznej, troche metalu i czasem disco polo icon_smile.gif
7. Zakup jest na dobrych pare lat zostałą mi kasa z remontu i długo sie to nie powtórzy rozbudowa może kiedyś o jakiś odtwarzacz video.
8. Chce : Radio internetowe, pełna współpraca przez HDMI z TV i XBOX 360, USB mp3

Denon AVR-X1000 + Audio Pro FS 20 - taką propozycję do stałem w jednym z salonów HIFI w Rzeszowie, wpierw miało być Jamo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...