Skocz do zawartości

glosniki do nad c326bee


tomasz777

Recommended Posts

Też w pierwszej chwili pomyślałem o B&W. Ale może raczej o używanych. Trzeba by się rozejrzeć co dostaniesz w swoim budżecie.
Bardzo udana była seria CM (nie CDM). Ale w tej chwili nie mam czasu by popatrzeć w jakich pieniądzach to można kupić. Pewnie drożej. Oczywiście jeśli mówimy o pełnej średnicy, to chyba poszukałbym czegoś innego.

Muzyczny_gościu, co do niskich tonów, autor wątku nie pisał, że chce aby były potężne czy nisko schodzące, ale szybkie i kontrolowane. Więc wiele dobrych monitorów spełni te założenia. Pozdrawiam.

Tomasz777
, tak mi właśnie przyszło do głowy, że do Twojego opisu pasowałyby monitory firmy Xavian. Moim zdaniem tak właśnie mogą zagrać z NADem. Tylko znów ta cena icon_sad.gif . Ale jeszcze popatrzymy, poszukamy. Może koledzy coś podpowiedzą?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogły by byc tez kolumny wolnostojace ale w cenie 2000 chyba nie bedzie nic ciekawego.Podstawkowce sa z rególy tansze.Fajnie tez zeby niskie tony nisko zeszly ale wiem ze malo ktore podstawkowce to potrafią.Mysle ze za ta kwote podstawkowe kupie o klase wyzsze niz wolnostojace.Moze ktos slyszal monitor audio rx2 lub pardagim mini monitor v7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...