Skocz do zawartości

[Pomoc w wyborze] Wzmacniacz do kolumn Taga


Celdur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Może takie woreczki z piaskiem. Mały woreczek foliowy z piaskiem i w jakąś skarpę frotte uformować w kształt kiełbasy i przez port br. , jak do armaty icon_twisted.gif
Lub hurtowo jeden większy w poszewkach po jaśkach, delikatnie na dół, po odkręceniu niskotonowca i uważając na zwrotnicę .
Drgają przy mocnym graniu ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos postu #200. Tak, rozmawiamy właśnie o tych zworkach. Czy warto? Napisałem, że warto, ale zmiana nie jest duża.
Przede wszystkim czy warto każdy powinien sobie sam odpowiedzieć.

Pomysł z dociążeniem może i nie jest taki głupi, ale dość ryzykowny. Kolumny są na gwarancji. Jeśli coś uszkodzisz, to będzie na Ciebie
icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te, szkoda że na niektóre produkty audio, ceny są tak sztywno ustalone przez dystrybutora(?), próżno szukać w innych sklepach wszędzie tak samo .
Teraz mam rca prolink, jestem zadowolony (kiedyś podpiąłem znalezionego prowire i zamulił strasznie, a da-vinci grał jak prolink, mimo wyższej ceny) .

(Kable głośnikowe mam płaskie białe profigolda 1,5mm bez żyły, mają bardziej zróżnicowany i przejrzysty dźwięk, niż kiedyś na szybko kupione po przestawieniu mebli, kable 2,5mm w pobliskim sklepie elektro.)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych kabli to chodziło mi bardziej o jakość dźwięku a nie o sam bas. Jeśli oprócz innego basu niczego nowego nie usłyszę
po zmianie z Alpharda to nie ma co płacić prawie 30 za mb. Z prodigy cube do wzmacniacza mam polecane prolink futura.
Ciekawe czy po zmianie na melodiki coś do ucha nowego napłynie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Pewnie znalazłeś i czytałeś , ale proszę : http://www.highfidelity.pl/@main-963&lang=, zastanów sie też nad mission m33i , http://audio.com.pl/testy/mission-m33i:1 , to solidniejsza i dojrzalsza konstrukcja, a można trafić w sumie nowe ( roczne, dwu letnie po 800zł ) . Do pylona 20 faktycznie najlepiej podejść do sklepu ze wszmacniaczem, w W-wie pewnie jest parę sklepów, bo co lepsze , a co trochę gorsze to czasem rzecz względna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...