Skocz do zawartości

[Pomoc w wyborze] Wzmacniacz do kolumn Taga


Celdur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 222
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Panowie czy jak zmienię obecne najprostrze 2rca-2rca za 5pln które przesyłają sygnał z mojej karty dźwiękowej do wznacniacza na jakiś za ok 100pln to
jest szansa że usłyszę jakąś róźnicę w dźwięku czy to będzie raczej efekt placebo?
(nie będę zakładał nowych tematów dla swoich super pytań)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest bardzo fajny Monster Interlink 400. Poprawi brzmienie jak nic. Właściwie w każdym aspekcie. Podaje mocne, nawet dość obfite niskie tony. To mój pierwszy "audiofilski" kabel. Mam go do dziś. Do 80 - 100zł możesz spokojnie licytować, bo warto.
http://allegro.pl/monster-cable-interlink-...3900205291.html

Pan pisze, ze zakończył swoją przygodę z audio. Jak dla mnie, to bardzo smutne. Ale widać nie było w tym prawdziwej pasji.
Chyba, że stracił słuch? Ale to jeszcze smutniejsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wygrzewania idealna byłaby płyta o nazwie 'Dysk do optymalizacji systemu' ISOTEK-a. Czasami pojawia się na aukcjach. Była dodatkiem do polskiej edycji magazynu HIFI CHOICE. Na tej aukcji widać ją na pierwszym zdjęciu w prawym dolnym rogu (błękitno-czarna koperta).

Polecam ponadto zwykły szum biały, praktycznie na każdej płycie testowej. Puszczasz i wychodzisz na spacer icon_lol.gif . A z muzyki cokolwiek zapodasz, będzie dobrze. Z głośnością nie szalej, aczkolwiek od czasu do czasu możesz pokazać, kto tu rządzi icon_twisted.gif














Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz kabli Monstera i Prolinka jest coś jeszcze godnego uwagi?
Znalazłem jeszcze coś takiego http://allegro.pl/kabel-2rca-2rca-1-8-m-au...3863187772.html
ale cena trochę niska więc zakładam że jakość gorsza od waszych typów.
Jeszcze mam pytanie do kabelków głośnikowych. Jako że są grube i całe do dziury w głośnikach i wzmacniaczu nie weszły bez uszczerbku i wiadomo trochę "włośków" zostało gdzieś na zewnątrz. Czy to wpływa na jakość?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zainwestuj parę złotych w końcówki bananowe i będzie po kłopocie. Np. takie :
http://sklep.rms.pl/wtyk-bananowy-nakamich...talco-pozlacany
[ Wtyk bananowy Nakamichi/Vitalco ]

A odnośnie interkonektów. Kup lepiej coś używanego co kosztowało kiedyś kilka razy tyle, co ten z Twojego linku, prezentując przy tym dużo wyższy poziom jakości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ale czy nie powinno być już chociaż trochę głośno mniej więcej na połowie przy takim wzmacniaczu?
Kręcić gałką to żaden problem. Może format który przesyłam do wzmacniacza jest dla niego za wysoki? 24-bit, 96000 Hz
Chyba że poniżej połówy to w funkcją loudness trzeba lecieć. Powyżej bałem się lecieć, gdyż nie chcę czegoś uszkodzić.
(to moje pierwsze hifi w życiu także obawy można mieć)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...