Skocz do zawartości

Jaki amlituner do kompletu???


ePiotr

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. Posiadam lcd Samsung 46C650, blu-ray Samsung, dekoder tv-sat Polsat, wzmacniacz Onkyo A-8870 , tuner Onkyo T-4355 oraz cd Onkyo DX-7355. 5 kolumn do kina domowego (obecnie wykorzystywane tylko 2 szt. do stereo).
Jaki amplituner z hdmi (chyba że bez hdmi też podejdzie to będzie taniej icon_wink.gif ) kupić i jak to wszystko podłączyć żeby było kino domowe a jednocześnie stereo na tych samych kolumnach (oczywiście do stereo wystarczą tylko 2 kolumny używane obecnie). W tej chwili mam podłączone do wzmacniacza 2 kolumny z kompletu 5-ciu szt. oraz dwie inne na zewnątrz budynku, tuner i cd. Blu-ray po hdmi do tv, dekoder po hdmi do tv. Chcę mieć głos i obraz na kino z blu-ray ,dekodera sat. i z tv. Na stereo z cd i tunera (ewentualnie wykorzystam tuner w amplitunerze ale tego co mam nie chciałbym sprzedawać).
Nie jest to wymóg ale kierowałbym się w stronę Onkyo ewentualnie Samsunga żeby nie wprowadzać już innej firmy do zestawu, jeżeli byłoby to uzasadnione cenowo lub jakościowo to jakoś to przeżyję.
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...