Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 700 zł


MAreve

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Z tego co pamiętam, to określałeś budżet na 1100 zł. Jeżeli zdecydujesz się dokonać zakupu tego zestawu (przyznaję, że bardzo fajny i jak najbardziej godny polecenia), na kolumny zostanie coś ok, 250-300 zł. To za mało na kolumny do takiego zestawu, przydałoby się zainwestować w nieco lepsze.
Należy zauważyć, że sam angażujesz się w poszukiwania. Super, niewiele osób to robi.
A może planujesz zwiększyć budżet, skoro propozycja zestawu za 800 zł ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wybrać najlepsze z w/w

KEF CRESTA 2
Mordaunt-Short MS 3.10
TANNOY M1

Nie spieszy mi się aż tak , po prostu jeśli już wybiorę jakiś konkretny model to wtedy mogę go sobie na spokojnie szukać . Tylko na razie nie wiem które wybrać .
Z tego co czytałem , to M1 mają ładne niskie tony , a na tym też by mi zależało . Kompletnie na mam porównania , więc tylko mogę sugerować się opiniami .
Według mnie TANNOY MERCURY M1 są najlepszym wyborem z wymienionej trójki .
Jakie jest wasze zdanie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie sprzedały się , cena minimalna nie została osiągnięta .
Rozmawiałem ze sprzedającym ma ofertę 500 zł i sprzedać nie chce , myślę , że za 550 by oddał.


To daj sobie z nim spokój. Tutaj są orzechowe za ok. 370zł (z przesyłką):
Tannoy Mercury M1 - tylko musisz napisać, żeby sprzedający jeszcze raz je wystawił
Albo tutaj czarne:
Tannoy Mercury M1.

O! Te orzechowe właśnie zostały wystawione ponownie:
Tannoy Merkury M1.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanę jednak przy polskich serwisach icon_smile.gif

Znalazłem Tannoy M2 ( mam w miarę dobre słuchawki i posłuchałem troszkę testów na you tube i m2 odpowiadają mi bardziej niż m1 ).

Oto M2 ( http://tablica.pl/oferta/tannoy-mercury-m2...html#6d4c649f1d )

Krótka recenzja sprzedającego :

''Stan kolumn jak na foto.Nic nie było przy nich robione,wszystko oryginalne.Niewielkie niewidoczne zagniecenia na jednej kolumnie ,oraz niewielkie przetarcie materiału na jednrj maskownicy-widoczne na foto, z daleka mało widoczne. Nie maskowałem je jak inni, bo kupujący może to zrobi lepiej .

Za wysyłkę koszty ponosi kupujący - ok.30-35 PLN /zależnie od wagi /. Ostatecznie cena kolumn to : 350 PLN + wysyłka jw.''

Co o tym sądzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...