Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 700 zł


MAreve

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Kurcze jak na M1 troszkę drogo , bardziej odpowiada mi dźwięk z M2.


Tak, tak, zdecydowanie. Jak pisałem wcześniej ,, zamotałem się w przejściu,, icon_rolleyes.gif .

Celdur, to po prostu inna kultura grania.
Ale wiesz co ? Kupiłeś zestaw, masz w końcu swoje pierwsze stereo i to jest najfajniejsze. Kolejna sprawa, to że bywasz na Forum. I jak zaryzykuję stwierdzić, że temat audio nieco cię wciąga, to chyba nie spudłuję ?
A to oznacza, że prędzej, czy później poczujesz niedosyt i będziesz szukał czegoś nowego, lepszego. Wtedy sam się przekonasz. Pewnie zaczniesz od nowa poznawać ulubione płyty icon_wink.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Ten M1 trzeba sobie odpuścić. Jakby kopułki mogły być o takim kształcie, to mało który producent robiłby półsferyczne.
Absolutnie odpada, jak dla mnie. Zdecydowanie bardziej wolałbym wziąć te M2 z klejonym zawieszeniem i ew.opcją późniejszej jego wymiany.
MAreve nie napalaj się na to, choć cena niska. A sprzedający nie naprawiał, bo pewnie dowiedział się ile to kosztuje.
Jeśli Cię stać, kup te ładne M2, przecież stwierdziłeś, że wolisz jak one grają.
Powtórzę raz jeszcze. Czarna wersja M1 w sklepie kosztowała 500zł. Więc 400 za takie w super stanie, to absolutne maksimum.
Naprawdę nieraz warto pożyczyć kasę i kupić lepsze niż męczyć się ze szrotem.

A Tannoy 633, to jeden z najgorszych modeli jaki ta firma wypuściła. Miałem "przyjemność" słuchać. Flaki z olejem. Na tym tle cena rzeczywiście przesadzona. R3 albo R4 pokazałyby tym kolumnom, gdzie ich miejsce.

Celdur Ty piszesz, że za małe? Do Twojego pokoju? Hmm icon_rolleyes.gif A jakie chciałbyś? Załóżmy, że masz pieniądze, wybierz jakieś.
Zamierzam wygrać w lotto, to Ci kupię. Poważnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Myślałem, że chodzi o litraż skrzyni, ogólną wielkość kolumny.
Podobać też się musi, co obserwujemy co jakiś czas na forum. Tylko, że nieraz to przeważa nad wyborem ze względu na jakość dźwięku.
Co do kolumn, to są lepsze niż te BX6 i Zensory. Oczywiście używane. Zobacz jakie kupiłeś teraz, bo nowe.
Oczywiście słowo się rzekło. Jak tylko wygram kupię Ci nowe. Ale lepsze icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rozumiem. Myślałem, że chodzi o litraż skrzyni, ogólną wielkość kolumny.
Podobać też się musi, co obserwujemy co jakiś czas na forum. Tylko, że nieraz to przeważa nad wyborem ze względu na jakość dźwięku.
Co do kolumn, to są lepsze niż te BX6 i Zensory. Oczywiście używane. Zobacz jakie kupiłeś teraz, bo nowe.
Oczywiście słowo się rzekło. Jak tylko wygram kupię Ci nowe. Ale lepsze icon_biggrin.gif




Narzekać nie mam na co. Akurat wtedy miałem tyle grosza i potrzebowałem czegoś w miarę rozsądnie grającego i takie właśnie są Poltony.
Jak będę miał kiedyś więcej odłożone to te sprzedam i znowu wezmę jakieś (oczywiście nowe)
Że są lepsze od Zensorów i BX6 to wiem ale w jakich cenach;) Te nowe mało nie kosztują ~ 3500 para.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bx6 też mi się podobały , choć wolałabym nieco mniej "muskularne kolumny " . l dlatego zainteresowały mnie ciut mniejszy monitor audio rx6 silver, jeden przetwornik mniej, fornir i cena używanych 2 letnich, ale na gwarancji około 2400 para. Obawiam się jednak że ta spora podaż ma jakieś uzasadnienie... Jakość jakością , ale pewnie mniejsza skala dźwięku w dużym pokoju ,a może jak ktoś pisał, puka ich następca.
Niestety nie było dane posłuchać, były dwie pary w Łodzi i okolicach, ale muszę siedzieć w domu icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...