Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 700 zł


MAreve

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

B&W DM 602s2 na pewno sprzedadzą się za dużo więcej. A jeśli nawet nie ze względu na pogniecioną kopułkę, to i tak nie brałbym ich pod uwagę. Jakby to nie wpływało na dźwięk... ech szkoda gadać icon_rolleyes.gif
Kiedyś jeden koleś na Allegro sprzedawał trójdrożne kolumny bez jednego głośnika średnio-tonowego. Też pisał, ze to nie wpływa na dźwięk. Ale tu akurat miał 100% rację. Jak czegoś nie ma, to nie wpływa icon_lol.gif

Reszta podobnie jak Zieluwid z tym, że Mission byłyby na końcu stawki.
Poza tym przypominam o Monitor Audio, Tannoy m2 i KEF Cresta 2.
Gale 4020 odrzuciłbym ze względu na zbity tylny narożnik. Chyba, że Ci to absolutnie nie przeszkadza?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAreve nie zajmuję się sprowadzeniem sprzętu na zlecenie (kupiłem w UK CD ale dla siebie). Natomiast możesz się skontaktować z tą firmą: pomoc-w-zakupach.pl i im to zlecić (napisz maila nawet teraz, żeby spróbowali jak najszybciej zaklepać sprzęt). Koszt sprowadzenia przez tą firmę to (90 funtów za zestaw + 25 funtów za przesyłkę)x1,15. Ewentualnie zapytaj się może jeszcze o koszt zapakowania i przesłania do Polski tutaj: mobi-travel (mail do nich: mobitravel@wp.pl) - może zaoszczędzisz parę złotych.
Jeżeli znasz język możesz zająć się tym sam- poradnik tutaj.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To użyj tych dwóch firm z mojego postu (ja już przećwiczyłem temat parę razy i te dwie są najlepsze). Rozpocznij od mobi-travel - powinni być nieco tańsi. Choć zakupy na gumtree ogólnie są mniej skuteczne niż na ebay (oferta może nie być aktualna) to ten używany sprzęt z ogłoszenia jakoś szczególnie w UK popularny nie jest, więc jest szansa, że ogłoszenie jest aktualne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy aż odpiszą , cena jest dobra icon_smile.gif


Mobi-travel może się tym zająć , proszę powiedz ile to może ważyć łącznie ?
Aaa i wymiary. Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić/poprawić swoją wypowiedź-zamiast pisać jeden post po drugim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...