Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 700 zł


MAreve

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No i bardzo dobrze. Jak pisaliśmy wcześniej, lepiej kupić tanie połączenie na początek i osłuchać zestaw przez jakiś czas. Utrwalisz sobie to brzmienie i jak za jakiś czas, będziesz chciał coś poprawić (to już opiszesz własnymi słowami co Ci gra i nie gra icon_wink.gif ) to wtedy będzie wiadomo jakich kabli szukać.
A poza tym, biorąc pod uwagę ile chciałeś wydać zakładając temat, a ile się wykosztowałeś finalnie, to też różnica. Ale chociaż skorzystałeś z rad. I ogólnie frajdę masz Ty i wierz mi ja też jestem bardzo ciekaw Twojej opinii.
Dodam jeszcze, że fajnie, że kupiłeś standy. Nie każdy robi to od razu. Zawsze jest usprawiedliwienie, że : ,,kupię później, bo teraz nie mam kasy,,. A podejrzewam, że wiele osób stawia na regale, komodzie i tak zostaje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcą nie jestem, ale chyba kupiłbym tego Muse.
Tutaj masz testy :
http://stereoikolorowo.blogspot.com/2012/0...da1543-dac.html
[ Muse Audio Mini TDA1543 DAC ]
http://forum.mp3store.pl/topic/80857-karta...iotrak-maya-u5/
[ Audiotrak MAYA U5 ]

Tak przy okazji ten Audiotrak wygląda słabo, wiem, że to nie jest odpowiednie kryterium oceny, ale jednak ... Wolałbym ten drugi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muse ma bardzo dobre opinie ale nie da się go podłączyć do komputera bez wyjścia cyfrowego lub optycznego. Napisałem parę dni temu do autora blogu stereoikolorowo i polecił takie alternatywne DACi z tanich (do 300zł):
http://allegro.pl/fiio-e10-olympus-usb-dac...3967458240.html
http://allegro.pl/audinst-hud-mini-dac-gwr...3995231831.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie mam wyjścia optycznego ani cyfrowego , niestety to tylko laptop .
Alternatywy są ok, ale przekraczają mój budżet maksymalnie co mogę wydać to 200 zł .
Patrząc na mój budżet w temacie i tak się trochę zagalopowałem , no ale czego nie robi się dla muzyki!
Dotarł do mnie wzmacniacz, ale dopiero jutro uda mi się go odebrać i wtedy po kilku godzinach odsłuchu napiszę opinię icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem już nie raz.. Nie podłączysz muse do notebooka a kupowanie przejściówki muse to katastrofa.
Za 100 więcej możesz kupić Prodigy Cube z którego korzystam i mogę go polecić. Ładnie niskie i wysokie wyeksponował w
porównaniu do integry Realteka (nawet tego w płytach za 600pln z certyfikatem THX)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

sprzedający nie dodał odtwarzacza , którego miał opisanego w ogłoszeniu ...



No chwila. Pisałeś wcześniej, że możesz mieć ten wzmacniacz za 360 zł z przesyłką i za tyle chyba kupiłeś, czy nawet 340 zł. A potem dodałeś, że z czasem kupisz tuner i cd i wkleiłeś linki z allegro. Czy Ty się umawiałeś na odtwarzacz ze sprzedającym ? Bo odtwarzacz podany przez Ciebie wcześniej kosztował 200 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sprawa wyjaśniona , zadzwoniłem do sprzedającego czy wysłał odtwarzacz odpowiedział , ze wysłał, ale inną paczką bo tam gdzie wzmacniacz to mu nie wchodził.Odpisał po chwili , że paczka z odtwarzaczem do niego wraca, nie wie dlaczego. Jak tylko do niego wróci to wyśle jeszcze raz.
A zerknąłem sobie na tablicy i sprzedający wystawił ten odtwarzacz w osobnym ogłoszeniu 26 lutego , czyli gdy ja już go od niego kupiłem .
Gdy dziś do niego zadzwoniłem ogłoszenie zostało usunięte.
Pewnie dopiero w poniedziałek wyśle, jest to jakiś zwykły odtwarzacz ORION, ale na początek dobre to z czasem zmienię na coś lepszego.

Czyli znów 3-4 dni męki icon_cry.gif

Co do samego wzmacniacza jego stan oceniam na DB+, troszkę duży nie wiem gdzie go zmieszczę , ale będę coś kombinował.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...