Skocz do zawartości

Dylemat: kolumny do Denon DRA-F109


Artificium

Panel boczny - pomaga czy przeszkadza?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy panel boczny obok okien dialogowych w poszczególnych tematach zabiera Wam miejsce na pisanie i lepiej go usunąć?


Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem audiofilem, ale jednak od jakiegoś czasu chciałem sprawić sobie po prostu przyjemnie grający mały system stereo.

Udało mi się kupić odpowiedni dla moich potrzeb mały amplituner Denon DRA-F109.

Muzyki będę głównie słuchał z laptopa wyposażonego w optyczne wyjście S/PDIF i tak też wyprowadzony będzie sygnał do amplitunera.

Gatunki / rodzaj muzyki - mnóstwo soundtracków (Zimmer, Morricone, Uematsu, etc.); folk-rock; alternative; klasyczny rock.

Pokój ~20 m2.

Zastanawiam się nad Wharfedale Diamond 122 oraz Q Acoustics Concept 20. Wiem, że % różnica w cenie jest spora, ale jestem gotowy dopłacić do droższego rozwiązania, bo zbyt szybko nie przejdę na "półkę wyżej".

Pierwszą myślą - po wielogodzinnych przeszukiwaniach sieci były Wharfedale 122. W zasadzie już bym je kupił, gdyby nie fakt słabej dostępności (w zasadzie całkowity brak gdziekolwiek w ubiegłym tygodniu). Zacząłem zastanawiać się alternatywą i padło na Q Acoustics. W międzyczasie Wharfedale są możliwe do zamówienia.

Co myślicie? Które lepiej sprawdzałyby się w przedstawionych warunkach. Z góry bardzo dziękuję za sugestie!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...