Skocz do zawartości

[Pomoc w wyborze] Wzmacniacza i głośników.


maciek123.77

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czasem lepiej nie płacić za znaczek i markę która trochę przeminęła i wybrać coś mniej oklepanego a korzystnego cenowo np. onkyo http://allegro.pl/wzmacnacz-onkyo-a-8940-s...3924077490.html , kenwood http://allegro.pl/kenwood-kr-v6050-stereo-...3924563189.html . Warto czasami zobaczyć inne towary handlowca http://allegro.pl/listing/user/listing.php...;us_id=24806291 bo może ma kolumny i wzmacniacz i da zniżkę i zapłacisz raz za wysyłkę icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzieliłem budżet 300 na kolumny, 200 na wzmacniacz.
Biorąc pod uwagę wielkość Twojego salonu można byłoby pomyśleć o podłogowych. Tylko z 250-300 zł jest ciężko.
Mam tutaj propozycję :
http://allegro.pl/rewelacyjne-kolumny-mb-q...3780997473.html
[ MB QUART 690 MCS ]

Te kolumny już dość długo się sprzedają, więc myślę, że utargujesz do 300 zł. W tej cenie ciężko o lepsze niż te MB Quarty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, proponuję Ci porządne kolumny, najlepsze jakie są dostępne w określonym przez Ciebie przedziale cenowym. Ty natomiast kombinujesz z jakimiś pierdziawami STXa, które mają się mniej niż nijak do kolumn z moich linków.
Już ostatnio uczestniczyłem w takim temacie, gdzie Autor szukał dobrze grających kolumn za niewielkie pieniądze, a w efekcie kupił jakieś papierzaki Tonsila, bo były ładne.
Jeżeli masz zamiar kupować sprzęt oczami, lub jakieś nowe dmuchawki za 300 zł, to powiedz o tym od razu, bo szkoda mi czasu na szukanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jacek75 ja bym się tak Yamahy nie czepiał jeśli miałeś ją na myśli
Yamaha np nie robi ekspresów do kawy jak Kenwood icon_wink.gif


bandzior85 nie chodziło o Yamahę, tylko aby odwieść maciek123.77 od popularnego stereotypu wieży i tandemu sony/ tonsil(altus)/technics kolejność dowolna . Z drugiej strony też nie jestem za szufladkowaniem typu że kenwood to express do kawy, bo można tak skrzywdzić zacne firmy , a w rezultacie kręcenia nosem zostanie nam hi-end na który nas nie stać . Swoją drogą sporym zaskoczeniem była dla mnie wieczorna herbata owocowa polskiego producenta i logo koncernu pod którego jest teraz skrzydłami - TATA motors icon_eek.gif właściciela np. jaguara i dla kogo to ujma i dyshonor dla jaguara, czy herbaciarzy ? icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I dodatkowo tanie przesyłki z Niemiec za 17 euro: Paczki z Niemiec do Polski
icon_wink.gif



17 euro za wysyłkę to średnia okazja, zwłaszcza jak towar jest za 45 euro.

maciek123.77 mógłby poszukać na allegro/tablicy sprzętu poprzez filtr miasta czy województwa i odbierając sam zaoszczędzić na wysyłce, przy tym niewielkim budżecie to zawsze coś .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

jacek75 ja bym się tak Yamahy nie czepiał jeśli miałeś ją na myśli
Yamaha np nie robi ekspresów do kawy jak Kenwood icon_wink.gif


bandzior85 nie chodziło o Yamahę, tylko aby odwieść maciek123.77 od popularnego stereotypu wieży i tandemu sony/ tonsil(altus)/technics kolejność dowolna . Z drugiej strony też nie jestem za szufladkowaniem typu że kenwood to express do kawy, bo można tak skrzywdzić zacne firmy , a w rezultacie kręcenia nosem zostanie nam hi-end na który nas nie stać . Swoją drogą sporym zaskoczeniem była dla mnie wieczorna herbata owocowa polskiego producenta i logo koncernu pod którego jest teraz skrzydłami - TATA motors icon_eek.gif właściciela np. jaguara i dla kogo to ujma i dyshonor dla jaguara, czy herbaciarzy ? icon_wink.gif



źle Cię zrozumiałem, zgadzam się z Tobą
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

17 euro za wysyłkę to średnia okazja, zwłaszcza jak towar jest za 45 euro.


OK. To jak znasz tańsze przesyłki z Niemiec to podaj link - chętnie skorzystam. Na razie tańszych nie znalazłem. No i myślę, że 17 euro to jednak nie jest wielka suma a masz za to dostęp do dużo większego rynku niemieckiego. Poza tym gdyby ten sprzęt jednak kupić i gdyby się nie spodobał to możnaby go wystawić na allegro i prawdopodobnie co najmniej nie stracić a nawet zarobić. Ja zasadzam się na odtwarzacz CD, który na ebay kosztuje w przeliczeniu 200zł + przesyłka czyli razem ok. 300zł a w Polsce na allegro taki sam model jest za 600zł (jeżeli transakcja mi się uda to podam linki, żebyś mógł się Jacek75 przekonać).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzz icon_smile.gif Oczywiście że to nie jest dużo, kiedy kupujesz coś czego nad Wisłą brakuje, lub jest drogie. Wyrywasz moje zdanie z kontekstu sprawy kupna taniego wzmacniacza, 70 zł za wysyłkę, a 170 zł wzmacniacz .
Dwa paluszki AA do pilota też kupujesz w sklepie wysyłkowym, czy w markecie ? icon_rolleyes.gif
Z racji wieku i mojej pracy też mam dostęp do wielu danych, znam je i nie musisz mnie przekonywać że zagranicą jest taniej icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu ogranicza się do pytań "no to co innego??", a koledzy tutaj dwoją się i troją z propozycjami w budżecie raczej nie dającym podstaw do wybrzydzania.
Skoro Autor radzi sobie z pisaniem na forum to pewnie i na allegro poradziłby sobie z wyszukaniem wzmacniaczy do 300 zł i kolumn do 300 zł , i wtedy zapytałby o konkretne.
Myślę, że czasem zbyt dużo tu gotowości do wykonywania pracy za poszukujących, a ci zajmują się głównie marudzeniem.
A może ja taki aspołeczny typ jestem ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...