Skocz do zawartości

Wymienić SUB w Logitech z906 - Ale na co ?


bombel84

Recommended Posts

Nie wiadomo jaką specyfikację ma ten głośnik, więc znalezienie dla niego zastępcy jest niemożliwe. Tym samym możesz kupić dowolny w odpowiednim rozmiarze i liczyć na to, że jakoś zagra. Opcja dla wytrwałych: sprawdzić jaką objętość ma skrzynka i na jaką częstotliwość jest wystrojony bass-reflex, a później szukać głośnika, który by tam pasował (pewnie za trudna sprawa?)...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, wiem tyle że głośnik ma 165W i ma 6 omów - powiedzcie mi jeszcze jedno - to filmik z moim głośnikiem w roli głównej:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/32926098/00034.MTS
Wszyscy mówią że uszkodzona będzie cewka - naprawa czegoś takiego to 30zł - tyle powiedział mi jeden serwis - opłaca się to robić - chodzi mi o to czy po takiej wymianie głośnik popracuje jeszcze trochę czy padnie po miesiącu ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można przeprowadzić taką naprawę głośnika. Oczywiście pod warunkiem, że będzie ona przeprowadzona fachowo i precyzyjnie. Nie wiem, ile taka operacja będzie kosztować. Należałoby się upewnić do do jej ceny, aby się nie okazało, że jest nieopłacalna. Skoro znasz specyfikę głośnika, może warto poszukać nowego o takiej samej średnicy i rozważyć koszty ponownie.

Czy to nie ty pisałeś wcześniej w innym temacie, że kupiłeś zestaw z uszkodzonym subwooferem ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...