Skocz do zawartości

radio intenetowe a odtwarzacz strumieniowy


Recommended Posts

Mam pytanie po części banalne, ale chciałem rozwiać wątpliwości moje i kompana przy wieczornej lampce wina icon_smile.gif może o jedej za dużo:-)
Chcąc posłuchać radia internetowego (amplituner np yamaha rn500) wyszukuje on dostepne stacje z sieci i czym mam możliwość wyboru gatunków muzycnych itp jak na tablecie na tuba fm? Jeśli nie to i tak jest bardzo dużo stacji więc znajdę coś dla siebie .Programuje swoje ulubione jak inne fm.
Odtwarzacz sieciowy ( np pioneer n50 przy okazji też radio www)odtwarza pliki z mojego serwera( nie mam muzyki na hdd, nie będę włączał komputera do posłuchania muzyki icon_wink.gif , moje 300 płyt ma kształt krążka) lub odtwarza z serwerów zewnętrznych np spotify itp.darmowych i platnych, słucham na co mam ochotę , wybraną płytę, po opłacie abonamentowej w dobrej jakości?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha i pioneer mają np v-tunera, sam z niego korzystam. Dają nieograniczoną ilość stacji radiowych, na stronie vtunera masz sortowanie wg gatunków, krajów itd. W jednym folderze są stacje dodane do ulubionych z dostępnych na owej stronie, w drugim możesz dodawać własne lokalizację jak Twoje ulubione radio nie widnieje na stronie vtuner. Te foldery tworzysz przez kompa a potem są one widoczne na Twoim urządzeniu. Eteru już nie używam. Nic nie szumi, no mogę neta jedynie odciąć icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...