Skocz do zawartości

Zestaw do 800 pln.


sbk72

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników icon_smile.gif

Czas porzucić podłączoną do komputera mini-wieżę za 300 zł na rzecz w miare sensownych jak na tę cenę kolumn oraz wzmacniacza. Słucham ciężkich brzmień, nie oczekuje dużej mocy a czystego, mocnego uderzenia

Ustawienie kolumn będzie wyglądało mniej więcej tak: http://zapodaj.net/c6500968cba32.jpg.html.
Pokój jak na warunki blokowe dość spory.


Jestem laikiem w tych sprawach, mogę liczyć na waszą pomoc? Budżet + - 800 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od akustyki. Jeśli tak ustawisz kolumny jak na rysunku, nie sądzę, że Twoja buźka będzie podobnie uśmiechnięta.
Jeśli napiszesz do mnie na PW i podasz adres mailowy prześlę Ci przystępnie napisane materiały o akustyce, ustawianiu kolumn itp....
Tłumaczenie choćby podstaw zajęło by tu zbyt dużo czasu.
A co do postu, to też nie napisany poprawnie, potrzebujemy więcej informacji. Jak to zrobić tłumaczy RoRo tu:
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem w stanie przeznaczyć kwotę 800-900 pln.
2. Sprzęt raczej powinien być używany, wolę solidny zestaw nawet kilkunastoletni niż nówkę za tę samą ceną brzmiącą kiepsko.
3. Sprzęt stereo, wzmacniacz plus kolumny podłogowe.
4. Powierzchnia pokoju to jakieś 20m2, typowa przestrzeń jak na warunki blokowe.
5. Słucham w znakomitej większości muzyki rockowej, metalowej, elektronicznej (od metalliki, black sabbath do mike'a oldfielda, depeche mode czy kraftwerk).
6. W zamiarzeniu będzie to zestaw na lata (ew. dokupienie odtwarzacza CD).
7. Sprzęt będzie podłączony pod PC, niepotrzebne żadne USB czy HDMI.

Nie oczekuje ogromnych możliwości, muzyka na pewno nie będzie grała bardzo głośno więc liczy się dla mnie przedewszystkim w miare czysta jakość oraz szczególnie dobry odbiór sekcji rytmicznej (Genesis, Budgie - obyci w temacie wiedzą co mam na myśli). Nie jestem audiofilem, budżet też nie jest duży lecz zwyczajnie zwykła mini wieża przestała mnie satysfakcjonować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...