Skocz do zawartości

Altus 140 - wymiana głośników


randy

Recommended Posts

Ogólnie jak obudowa i głośniki będą wyglądały na poturbowane i zmęczone życiem, to sobie odpuść albo wytarguj obniżkę ceny...
Sprawdzisz czy grają czysto i czy wszystkie głośniki działają -resory głośników średniotonowych i niskotonowych będą się poruszały, a jak kopułkę wysokotonowego zasłonisz dłonią, to od razu usłyszysz różnicę.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

;(((
niestety te jbl są w bardzo słabym wstanie. kolumny w wielu miejscach poobijane. co gorsze grają nierówno, jedna harczy ;/
będę musiał je odpuścić, bez sensu chyba pchać się w to ?
co sądzicie o
http://allegro.pl/koda-taga-tav-806f-stere...4275484197.html ??
czytałem wiele dobrego o nich a cena 1000 za dwie bardzo atrakcyjna.
kurde pare dni temu byłem zdecydowany na te jbl es80 a teraz znów mnie wątpliwości nachodzą ;/
jeszcze jedne pytanko odnośnie odtwarzacza mp3.
byłem od dawna zdecydowany na sansa clip. poszedłem dzisiaj do sklepu a tu oprócz sansa clip jest sansa clip sport z większym wyświetlaczem i niby lepszą baterią. co brać ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jbl to bardzo mi się podobało rozmach z jakim grały, ta dynamika, bezpośredniość ostrość. yamacha Yamaha NS-555 w moim odczuciu lepiej grała, ale była bardziej przymulona taka, zwłaszcza jej góra.
co sądzicie o tej tadze 806 ? taniocha a dobre opinie ma, zwłaszcza 606 se
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

yamacha Yamaha NS-555 w moim odczuciu lepiej grała, ale była bardziej przymulona taka, zwłaszcza jej góra.


Czy czasem nie słuchałeś ns555 na innym sprzęcie-wzmacniaczu, niż np jbl es, ba wystarczy że nawet na tej samej marki , ale w jednym sklepie sprzedawca chciał zrobić wrażenie i wcisnął loudness i gałki w dał prawo. Według mnie w ns555 góra jest ostra -może nie bardzo, ale jest jej generalnie sporo, więcej niż w serii e jbla.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek słuchałem na tym samym wzmaku i nic nie było w nim ruszane. moze takie wrażenie wzieło się stąd ze słuchałem na kolumnach tych samym zespołów, ale innych piosenek. mimo wszystko wydaje mi isę zę jbl gra bardziej bezpośrednio niż yamacha.
słuchał ktoś tej tagi harmony 806 ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta dźwiękowa też ma w sobie DAC. DAC to przetwornik sygnału cyfrowego na analogowy, niezbędny przy odtwarzaniu materiału z CD czy komputera. DAC może być "dopełnieniem" karty dźwiękowej, jeśli ona ma wyjście cyfrowe, ale dzisiaj najczęściej DACi mają wejścia USB, więc karta przestaje być potrzebna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...