Skocz do zawartości

Amplituner + głośniki 5.1


kuttasama

Recommended Posts

Witam,
proszę o pomoc w doborze zestawu kina domowego do mojego pokoju do około 2300zł. Pokój 20m^2. Zamieszczam rozstawienie mebli w nim:



Jedyne wymagania jakie mam to aby amplituner posiadał co najmniej dwa złącza optyczne, a głośniki żeby nie zajmowały dużo miejsca. Przednie boczne będą stać na podłodze natomiast tylne będą zawieszone na ścianie. Zestaw służyłby głównie do oglądania filmów, czasami do muzyki.

Wiem że to nie duży budżet jak na amplituner wraz z głośnikami, lecz myślę, że można coś wykombinować aby to jakoś brzmiało icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Skoro nikt nie zabiera głosu to może ja spróbuję pomóc. Chociaż na wstępie zaznaczę, że kompletnie nie znam się na zestawach kina domowego a i audiofilem jestem na początku drogi icon_wink.gif Niemniej jako fan marki poleciłbym Ci coś używanego z Cantona. Canton to zacna marka i pewnie także w konfiguracji 5.1 będzie to słychać (chociaż jak można przeczytać na naszym forum 5.1 zawsze będzie gorzej grało niż stereo). Myślę też, że także do zestawów 5.1 można zastosować zasadę obowiązującą w stereo: zestaw używany da dużo lepszy dźwięk co nowy w tej samej cenie. Na ebay.de jest parę zestawów 5.1 Cantona z kinem domowym i bez - do wyboru i koloru. Rzuć okiem - może coś sobie wybierzesz: Canton 5.1 na ebay.de. Mi wpadło w oko to: Sony+Canton. Możesz też się zorientować we własnym zakresie czy także inni topowi producenci nie oferowali zestawów kina dokowego i poszukać ich na ebay. A jeżeli Cię ebay nie odstrasza to możesz też zajrzeć na brytyjskiego: ebay.co.uk. Uważnie czytaj jednak opisy np. czy w komplecie jest pilot lub ewentualnie jeżeli pilota nie ma to czy będzie można łatwo kupić zamiennik.
Gdybyś chciał poczytać jak kupować za granicą na ebay i nie tylko to tutaj jest poradnik.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...