Skocz do zawartości

monitor audio mr br bx


jacek75

Recommended Posts

Przeglądając ofertę używanych monitor audio zauważyłem ciekawą regułę, minowicie wyższa seria silver MA rx6 jako używana jest tańsza niż niższa seria MA bronze- bx6. Czyżby w nowych rx6 pieniądze poszły tylko na fornir ? (nowe rx też częściej mają przeceny, częściej są na aukcjach ) .
Według mnie najlepszy stosunek cena/jakość mają MR4 i bx6, natomiast bx 5 trochę drogie.
Czyżby rx6 też były ciut przeszacowane i stąd na rynku wtõrnym seria rx6 zrównała się z ,, niższą,, bx6 ?
Zaznaczę że rx6 nie słuchałem, tamte, tak.
Poproszę o opinie:-) lepsze 4 głośnikowe bronzy bx 6, czy wątlejsze 3 głośnikowe silvery rx 6 ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, faktycznie rx6 bardzo staniały i są wyprzedaże nowe para ok.3000 zł , więc używane za 2500 zł to już nie taka wielka okazja. Czyli według dotychczasowej metodologi Monitor Audio do serii rx silver wejdzie pewnie trochę "technologi " i elementów z serii gold. Szkoda że w rx silver 6 nie ma analogicznej ilości przetworników co w bx6, oczywiście więcej nie znaczy zawsze lepiej... niemniej rx6 dość filigranowe przy bronzach bx6 .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...